Блоги

Змішана атмосфера кімнати відпочинку учасників АТО

8 грудня відчула дивну, ні, скоріше, змішану атмосферу в кімнаті відпочинку учасників АТО на автовокзалі у Миколаєві. З одного боку вона домашня (чого вартий один надпис з поміж багатьох: «Хто погано буде їсти, той не вб’є сепаратиста!»), з іншого — насичений війною.

Але я вдячна саме цій невизначеності, адже своїх вихованців побачила іншими людьми. Діти враз подорослішали. Іх не дитяча серьйозність під час спілкування дорогого варта.

Вдячна кожному, хто був під час нашого відвідування цієї виняткової за своєю функцією кімнати. За ту годину, що ми розмовляли з дорослими людьми про життя країни в кризовий період (краще сказати, під час війни), не було жодного зайвого чи брудного слова, штучності у взаєминах між господарями основними та тимчасовими — проїжджаючими військовими і нами, тими, хто зацікавився тим, чи затишно військовим у місці їх тимчасового перебування.

Невимушеність, щирість, тепло об’єднали тих, кого необхідність привела у це місце 8 грудня 2017 року.

 

Низько кланяюсь і тим, хто влаштував це приміщення, і тим, хто користується тимчасовою
домівкою.

Марія Полупанова, керівник гуртка «Школа журналістики»
ДЦ позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

10 комментариев

 1. Еще есть зал ожидания для участников АТО на ЖД вокзале . Наши защитники могут там отдохнуть в ожидании поезда или переночевать в случае если не успел на свой рейс или едешь с пересадкой .

  1. "З одного боку вона домашня (чого вартий один надпис з поміж багатьох: «Хто погано буде їсти, той не вб’є сепаратиста!»), з іншого — насичений війною."

   ахахаха, нафф сэд

   1. только щас заметил что это пишет керівник гуртка «Школа журналістики» . За украинскую журналистику спокоен!

 2. Доброго дня, шановні опоненти. МЕні приємно, що ви прочитала та виказали свою точку зору, тому що раніше в блогах ніхто не коментував. То вже для цього потрібно було написати ту провокативну фразу.

  Я ще раз перечитала свою замітку і залишилась на своїй точці зору. А заключається вона в тому, що в Україні війна, а не АТО. ТОму люди гинуть і з того, і з цього боку. А якщо так, то ми маємо і кормити, і одягати, і дбати про моральний стан людей, котрі свдомо обрали війну. З повагою.

  1. Здравствуйте Мария,

   Приятно, что вы признаете провокационность этой фразы. В самой надписи в комнате отдыха для военных нет ничего удивительного. Это нормальный солдатский юмор. Но называть это домашней атмосферой нельзя. Домашняя атмосфера с призывами убивать, это в порядке вещей разве что в секторе Газа или в ИГИЛ, где настолько ненавидят своих врагов, что учат их "убивать" с детства. Домашняя атмосфера — это, например, тарелочка с Винни Пухом на дне. Кашку доел, мишку увидел, улыбнулся. А если малыш кашку доел и призыв убивать на дне увидел, это уже нехорошо, понимаете?

   И второй немаловажный факт, это размытость термина "сепаратист". По некоторым данным, каждый второй в городе может попасть под это определение. Каждого второго надо убивать? "Домашняя атмосфера", в вашем понимании, должна таким мыслям способствовать.

   С уважением.

  2. Людина ,яка свидомо обрала вийну, повинна сидити в клетке.... Дура ты майданолобая...

 3. Спасибо за ответ. Поддерживать разговор не стану. Сказала то, что сказала: война она и есть война. И тот, кто голый и голодный ее не выиграет. Всего наилучшего.

 4. Марія, Ви молодець. А серуни-коментатори явно з сРашкі. По нашому українському Миколаєву сепари срут...я ходити.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button