«Українським воякам наша шана і хвала»: Галицинівську військову частину з 33-річчям привітали колективи ПК “Корабельний”


«Українським воякам наша шана і хвала», – під такою назвою 1 листопада з нагоди 33-річчя військової частини А3767, розташованої біля села Галицинове, відбувся урочистий захід, організований міським палацом культури «Корабельний» за ініціативи командування даної військової частини.

Військова служба виховує в людині мужність, патріотизм, безстрашність, витривалість, цілеспрямованість, сприяє фізичному розвитку.

Проходячи службу на благо Вітчизни, людина вносить неоціненний вклад в життя своєї країни, трудиться на благо її громадян, і свідомо стає героєм. Саме такі героїчні військові проходять службу в рядах в/ч А3767.

Привітати військовослужбовців з черговою річницею створення їхньої частини завітали: Олександр Демчук – голова Вітовської райдержадміністрації, Іван Назар – в.о. старости с. Галицинове, а також один з меценатів.


На початку урочистої частини заходу всі присутні вшанували пам’ять загиблих захисників хвилиною мовчання.

Окрім теплих слів привітання, гостями було вручено сертифікат на придбання офісних крісел для особового складу військової частини.

 

До всіх військових звернулося командування в/ч – Ілля Мордвінцев та Сергій Гаврилюк, які вручили солдатам подяки, грамоти, а ще побажали успіхів на службі… Військова частина А3767 одна з перших почала виконувати бойові завдання в зоні проведення АТО на території Донецької та Луганської областей. За це керівництво військової частини вручило державні нагороди окремим військовим.


Приємним творчим сюрпризом для військових стала концертна програма, підготовлена творчим колективом міського палацу культури «Корабельний» та учнями Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Військовим свою творчість дарували аматори художньої самодіяльності: Тетяна Герман, керівник театру М. О. Троянова, Ірина Середа та Вікторія Попова, солістки народного вокального ансамблю «Океаночка» (керівник – Сергій Реутов), Ігор Зіневич, соліст ММПК «Корабельний» та автор цих рядків.


Вміло та душевно провела захід ведуча Ольга Ларькіна, яка з трепетом у душі говорила найкращі та найтепліші слова про наших захисників.

До військових зі словами щирої вдячності звернулася Тетяна Вітвіцька, директор Галицинівської школи, яка вручила пам’ятний подарунок від імені усіх учителів та учнів. Патріотичні пісні та вірші прозвучали у виконанні Максима Сердюка, Тетяни Пермінової, Анастасії Машкової, Василя Сагуна та групи учнів середніх класів.


За доброю традицією, що склалася, по завершенню заходу усі учасники концертної програми зробили фото на згадку, а т.в.о. заступника командира по роботі з особовим складом Сергій Гаврилюк вручив творчому колективу ПК “Корабельний” вимпел зі спеціально розробленим логотипом в/ч А3767, на якому розміщено лозунг «Розум перемагає силу», а учням – смачні солодощі.

Підсумовуючи, звертаюсь до всіх побратимів: любіть свою Батьківщину і поважайте тих, хто її захищає.

За матеріалами Максима Коровая,
заступника директора з культурно-масової діяльності
ММПК «Корабельний»

Нагадаємо, ми писали: Творческие коллективы ДК «Корабельный» посетили воинскую часть