“Тут плекають щасливий світ дитинства”: школа в Широкій Балці відсвяткувала свій п’ятдесятирічний ювілей


У Миколаївській загальноосвітній школі №14 відбулось урочисте та щире святкування 50-річного ювілею.

Про це повідоляє прес-центр навчального закладу.

Як зауважила директор школи, Лариса Леонідівна Джуган, навчальних закладів, які мають такий поважний вік, в нашому місті не так багато. Тому ця дата не могла залишитися непомітною.

На святі були присутні гості: депутат Миколаївської міської ради О.В. Крісенко, головний спеціаліст відділу координації діяльності загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти Миколаївської міської ради Т.Є. Калініченко, завідуюча ДНЗ № 131 В.К. Штока, завідуюча філією бібліотеки для дорослих № 10 Л.І. Астахова, директор міської станції юних натуралістів Н.Г. Ярошенко та ті, хто переступив поріг нової школи першокласником у 1967 році.

Найпочеснішими гостями свята стали ветерани педагогічної праці. В ході заходу було згадано тих, хто очолював навчальний заклад – директорів, їх заступників, згадано вчителів, випускників школи, які стали відомими людьми міста та країни, наголошено про славні сторінки історії школи. Згадали й тих, хто пішов у вічність.

За 50 років існування школи 2270 учнів отримали атестати про повну загальну середню освіту. Сьогодні в рідній школі працюють вчителями дев’ять її випускників.

“Наша школа сьогодні – це талановиті, мудрі, життєрадісні, сповнені вірою в майбутнє і в успіх своєї праці вчителі, які плекають щасливий світ дитинства. З ювілеєм, рідна школо!”, – йдеться у повідомленні прес-центру.

Нагадаємо, ми писали:
Оберіг, Вінні-Пух, родинні галстуки… Школа у Корабельному відзначає свій 65-річний ювілей (ВІДЕО)