Пожежа у гуртожитку в Корабельному районі: через масове користування обігрівачами замкнуло електропроводку

замыкание в щитовой (фото из Интернета)

Із настанням осінньо-зимового періоду гостро постає питання виникнення пожеж у житловому секторі.

Майже щодня реєструються нові випадки горінь у оселях, і найчастіше причинами їх стає порушення правил пожежної безпеки з боку самих власників.

Окрім того, що громадяни наражають на небезпеку себе та ставлять під загрозу знищення свого майна, часто порушуючи протипожежні правила у небезпеці опиняються і сусідні будинки або квартири в багатоповерхівках.

Так, 26 жовтня о 06:54 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в гуртожитку по вулиці Айвазовського Корабельного району м. Миколаєва, - повідомляє ГУ ДСНС України у Миколаївській обл.

По прибуттю двох відділень 5 Державної пожежно-рятувальної частини з’ясовано, що в щитовій 5-ти поверхової будівлі гуртожитку сталось коротке замикання електропроводки без подальшого горіння, яке спричинило щільне задимлення.

За попередньою інформацією, причиною цьому стало перевантаження мережі через одночасне користування мешканцями гуртожитку обігрівальними приладами.

На щастя, пожежа сталася у ранковий час, громадяни своєчасно виявили її та швидко локалізували своїми силами. В результаті події ніхто не постраждав. Однак ситуація могла скластися і за більш трагічним сценарієм.

[do_widget id=text-16]

 

Рятувальники Миколаївщини вкотре звертаються до всіх громадян:

"Суворо дотримуйтесь правил пожежної безпеки!
Будьте пильними та обережними! Бережіть себе, своє життя та майно!
Не наражайте на небезпеку оточуючих!
В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку 101!"

Нагадаємо, ми писали: Восемь пожарных тушили частный дом в Корабельном районе