«Життя як пісня!»: на свій ювілейний концерт запрошують “Вітовчани”. Вхід вільний

"Вітовчанам" - 20 років

“Пісне, моя ти сердечна дружино. 
Серця відрадо в дні горя і сліз. 
З хати вітця, як єдинеє віно, 
К тобі любов у життя я приніс». 

І. Я. Франко

«Душа нашого народу!», – так охарактеризував українську пісню відомий класик літератури, кінематограф О. Довженко. І цілком мав рацію, адже через пісню, всесильну та мелодійну, людина передає свої почуття, роздуми, сподівання та надії.

З піснею людина народжується, з нею і помирає. Та протягом усього життя вона є натхненником для вірних її ідеї людей, до числа яких належить Василь Стефанюк, керівник народного вокального ансамблю «Вітовчани» Миколаївського міського палацу культури «Корабельний».

Для «Вітовчан» пісня є сенсом життя, рушійною силою, яка надихає кожного учасника колективу на звершення в ім’я мистецтва. І надихає вона не багато, не мало – 20 років!

Заснований колектив «Вітовчани» у 1997 році на базі хору «Світанок» БК «Металург» Миколаївського глиноземного заводу. Тоді Василь Стефанюк працював акомпаніатором  хору «Світанок» під керівництвом досвідченого та вмілого Миколи Миколайовича Ворошилова, людини-професіонала, який знав свою справу та добре її виконував.

Так виник вокальний ансамбль «Вітовчани», основу якого складали переважно заводчани, які після напруженого трудового дня поспішали на заняття вокалом. Незмінним керівником протягом усього існування колективу є Василь Йосипович Стефанюк – людина-професіонал, маестро, який багато вкладає у розвиток колективу, його репертуару.

Беручи до уваги високі показники, прекрасну виконавську майстерність, високий професіоналізм, багатогранну творчу діяльність «Вітовчан»,  у 1999 році колективу було присвоєно звання «народний».

Під керівництвом Василя Стефанюка упродовж 20 років народний вокальний ансамбль «Вітовчани»  – візитка Миколаївщини, знаний колектив не тільки на теренах України, а й за її межами: Польща, Білорусь насолоджувалися прекрасним співом колективу на багатьох конкурсах і фестивалях, де «Вітовчани» завжди здобували лаври першості.

Народні обряди та обрядові дійства, українські народні пісні та пісні у сучасній обробці, автентичний спів – все поєднано у «Вітовчанах». І щоб вкотре насолодитися творчістю цього чудового колективу, дирекція міського палацу культури «Корабельний» запрошує усіх городян та гостей міста на ювілейний концерт під назвою «Життя як пісня!», який відбудеться 27 жовтня о 18:00 у закладі культури за адресою: проспект Богоявленський, 328. Вхід вільний.

Ми з нетерпінням чекаємо саме на вас, дорогі любителі та поціновувачі прекрасного світу пісні та мистецтва. Тож не баріться, відкладіть усі справи та завітайте до нас на свято пісні, творчості, краси, аби з головою поринути у захопливий мелодійний світ музичного мистецтва.

ОРГАНІЗАТОРИ КОНЦЕРТУ