Моторист-матрос ДП «СК «Ольвія» став дворазовим чемпіоном світу з гирьового спорту

На Чемпіонаті світу з гирьового спорту, який проходив з 12 по 16 жовтня 2017 року у м. Афіни (Греція), моторист-матрос флоту портового ДП «СК «Ольвія» Шпортко Валерій Анатолійович виборов звання дворазового чемпіону світу з гирьового спорту.

У ваговій категорії понад 90 кг серед ветеранів Валерій Шпортко посів І місце у двоєборстві та І місце у довгому циклі.

Шпортко В.А. є членом Миколаївського обласного осередку Федерації гирьового спорту України. Він брав участь у Чемпіонаті світу у складі збірної команди України, яка гідно представила нашу державу на цих змаганнях світового рівня.

Це вже друга поспіль перемога Валерія Шпортко на Чемпіонаті світу. Нагадаємо, що минулого року у м. Турін (Італія), він здобув перемогу, отримавши звання чемпіону світу з гирьового спорту серед ветеранів.

«Пишаємося нашим чемпіоном! Щиро вітаємо Валерія Анатолійовича з перемогою та бажаємо міцного здоров’я!», — зазначено на офіційному сайті ДП «Стивідорна Компанія «Ольвія».

Нагадаємо, ми писали: «Когда коллектив заточен на результат, это проявляется во всём!» Футболисты из ГП «СК «Ольвия» — среди призеров «Кубка вызова»