«Натхнення» для охочих долучитись до краси і творчості чекає на нових вихованців у Дитячому Центрі Корабельного району

Кінусайга – печворк, створений без голки та нитки. Квілінг – мистецтво розташування згорнутих паперових стрічок у картини. Модульне орігамі – тварини, квіти і величезний корабель, складений з маленьких паперових деталей.

Ці складні слова – про гурток декоративно-ужиткового мистецтва, який діє у Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району (директор Турчак Т.Г.). Керівник гуртка, Олена Миколаївна Радченко, тендітна жінка з розвиненим почуттям смаку, з 2008 року очолює цілий дитячий художній світ.

Цього року їх світ нанесли на мапу Дитячого центру з новою промовистою назвою: «Натхнення». Маленьким «натхненникам» від чотирьох до шістнадцяти років, і вони з задоволенням працюють з різними матеріалами – від паперу до солоного тіста.

Серед технік, яким навчаються діти у «Натхненні», – модульне орігамі та квілінг, декоративний живопис і тканинна пластика, аплікація і м‘яка іграшка, кінусайга та ліпення з солоного тіста. Прості речі стають тривимірними під умілими рухами вихованців, і народжуються різнобарвні картини з тканини або паперу, усміхнені фланелеві мавпенята, паперові ялинки та сови.

Крупа Марія. Олійний живопис

Бондаренко Юлія. Олійний живопис

Олена Миколаївна викликає у гуртківців інтерес до творчості, і роботи дітей винагороджуються у конкурсах. Щорічними традиціями стали «Космічні фантазії», «Український сувенір», «Новорічні і різдвяні фантазії», «Знай і люби свій край» та багато інших. У червні 2017 року одинадцятирічна Даша Теслюк і семирічна Антоніна Лєдяєва з керівником гуртка Оленою Миколаївною відправились до міста Очакова, на конкурс «Єдина родина». Вони не просто взяли участь; Даша отримала третє місце із малюнком олійними фарбами. На картині розквітли жовтогарячі соняхи.

Невенголовська Ганна

Сиротяк Анастасія. Техніка кінусайга

Діти залишаються вірними улюбленому гуртку. Крупа Марія прийшла до «Натхнення» ще у четвертому класі, щоб залишитись надовго і знайти улюблену справу. Юля Бондаренко навчається вже чотири роки, вона переможниця конкурсу «Український сувенір» у 2016 році, і у багатьох інших конкурсах. Юля Яковлева розпочала свій третій рік навчання. Восьмирічна Вероніка Жук у «Натхненні» з п‘яти років. Загалом Олена Миколаївна працює більш ніж із сотнею вихованців, і перерахувати всіх важко, як і перерахувати всі їхні перемоги. Юні митці перетворюють навколишній світ, прикрашають буденність та втілюють ідеї у справжні мистецькі витвори.

Журавльова Валерія та Теслюк Дарья

«Натхнення» завжди відчинене для охочих долучитись до краси і творчості та радо чекає на нових вихованців!

Ніна Миколаївна Паламарчук
керівник гуртка літературної творчості «Альтанка»

Нагадаємо, ми писали: «Мы — отличная команда». В Детском центре внешкольной работы Корабельного района отметили День вышиванки

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: