kloomba

Шукали скарби, презентували свої курені, змагалися в лісі... Незабуване свято "Козак року" провели ліцеїсти Корабельного району

В економічному ліцеї №1 (розташованому у Корабельному районі м. Миколаєва) було проведено свято «Козак року» з метою виховання мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості й ініціативності на основі відновлених національних козацьких педагогічних традицій, - повідомляє прес-центр учбового закладу.

Після шкільних занять класні колективи зібрались на подвірї ліцею, заспівали гімн України «акапелла», прослухали історичні цікавинки часів козацтва, презентували свої курені, отримали маршрутні листи і вирушили на пошуки скарбу у складі чотирьох команд: 8-А, 9-А і 9-Б, 10-А і 10-Б, та 11-А і 11-Б класи.

Учнів очікували випробовування на таких станціях як: 1) «Вірю-не вірю» (прослухайте факт з історії козацтва і скажіть, чи це правда, на вашу думку); 2) «А чи знаєте ви?» (дайте коротку відповідь на запитання про життя козаків); 3) «Хто більше?» (пригадайте якомога більше прізвищ козаків); 4) «Хто це?» (назвіть ім’я видатного козака за його портретом та деякими фактами з його життя).

Як тільки команди впоралися із завданнями на всіх етапах, вони помандрували до лісу, де їм необхідно було розшифрувати кодову фразу і в обмін на неї отримати свій солодкий скарб, який прийшовся у нагоді для поновлення сил перед спортивними змаганнями.

Програма проведення передбачала наступні боріння: біг у обручі, козацький танець «Повзунець», спортивні «Хрестики-нулики» та козацька забава «Перетягування лінви». Всі учасники та глядачі із команди підтримки отримали неймовірні емоції в моменти змагань, тому опісля завершення спортивного етапу свята класні колективи влаштували пікнік на природі, щоб відпочити та поділитися враженнями.

В ході підрахунку результатів квесту «Пошук скарбу» ми маємо наступних переможців:

1 місце – курені «Спарта» (9-А клас) і «Gucci» (9-Б клас), 2 місце – курені «ім. Б.Хмельницького» (8-А клас), «Патріоти» (10-А клас) і «Гайдамаки» (10-Б клас), 3 місце – курені «Незламні» (11-А клас) і «Варта» (11-Б клас).

За підсумками спортивних змагань:

1 місце отримав колектив 8-А класу, 2 місце – 11-А клас, 3 місце – 9-Б клас, 4 місце – 9-А і 11-Б класи, 5 місце – 10-А клас, 6 місце – 10-Б клас.

"У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя. Отже, ліцейна родина вчителів, учнів і батьків вітає всіх зі святом, і бажає міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!", - йдеться у повідомленні прес-центру ліцею.

Нагадаємо, ми писали: Промовили клятву та побилися на шаблях: першокласників у Корабельному районі Миколаєва посвятили в козачата

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Иван
Иван

Молодцы организаторы мероприятия . Судя по фото лицеистам было интересно .

Los Oktyabros
Los Oktyabros

"1 місце – курені «Спарта» (9-А клас) і «Gucci» (9-Б клас),"

Курень Гуччи, следует понимать, это те которые на фото хулахупы крутят?

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: