Чоловіка, що вночі викрав “мобільник” у жінки біля “АТБ” у Корабельному районі, суд покарав штрафом

судья Елена Кутурланова

09.10.2017 року у Корабельному районному суді міста Миколаєва суддею Оленою Кутурлановою було винесено вирок за матеріалами кримінального провадження щодо обвинувачення у крадіжці раніше не судимого, працюючого за усною домовленістю, неодруженого уродженця м. Миколаєва.

Розглядаючи цю справу, суд встановив, що 27.07.2017 року (приблизно о 01:00) обвинувачений, перебуваючи біля супермаркету «АТБ», розташованого у місті Миколаєві по пр. Богоявленському, 342/5, керуючись раптово виниклим умислом на заволодіння чужого майна, викрав мобільний телефон «Samsung G 700 F» вартістю 5463 гривень, що належить потерпілій. З місця вчинення злочину обвинувачений зник з викраденим майном, розпорядившись ним на власний розсуд, чим заподів потерпілій матеріальну шкоду на згадану суму.

Вказані дії обвинуваченого кваліфіковані за ч. 1 ст. 185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

31.08.2017 року між потерпілою та обвинуваченим була укладена угода про примирення.

“Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дій будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді”, — зазначається у вироку.

Враховуючи наведене, суд ухвалив:

“Визнати винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, та призначити останньому покарання у виді штрафу у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 гривень.

Речовий доказ по кримінальному провадженню, а саме: мобільний телефон «Samsung G 700 F», що належить потерпілій та знаходиться у неї на зберіганні, залишити володарці.

Вирок може бути оскаржений до Апеляційного суду Миколаївської області через Корабельний районний суд м. Миколаєва протягом 30 днів з дня його проголошення.