“Ніяких звільнень не планується”, – на робочій зустрічі міського керівництва з колективом лікарні у Корабельному районі


Сьогодні, 13 жовтня, під час робочої зустрічі з колективом і керівництвом Вітовської ЦРЛ (тепер вже – міської лікарні №5), розташованій у Корабельному районі Миколаєва, начальник управління охорони здоров’я міськради Ірина Шамрай та юрисконсульт управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Новікова надали роз’яснення щодо зміни власника лікарні та її переходу до міського підпорядкування.

Вони відповіли на запитання колективу закладу охорони здоров’я щодо нормативно-правових актів, трудового законодавства, алгоритму передачі закладу місту, подальшого фінансування, забезпечення лікарськими засобами, опалення тощо.

«Сьогодні ми говоримо про кадровий дефіцит в медичній галузі Миколаївщини. Тому кожен спеціаліст особливо важливий для нас, ми цінуємо кадри. Місто готове прийняти лікарню до себе. Залишаються деякі юридичні питання, що будуть вирішені найближчим часом. Ніяких звільнень не планується», – підкреслила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай у спілкуванні з колективом лікарні.

Юрисконсульт управління охорони здоров’я облдержадміністрації Наталя Новікова надала роз’яснення щодо законодавчого аспекту переходу лікарні у міське підпорядкування.

Про це повідомляє Управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації.

Нагадаємо, ми писали:
«Люди реагируют болезненно». При передаче городу Витовской ЦРБ, в больнице сократят 119 вакансий