Поліція у Миколаєві влаштувала засідку, щоб зловити шахрая під час чергової афери


Поліцейські у Миколаєві викрили шахрая, який, щоб ошукати фірму на 38 тис. грн., прикидався лікарем.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Аферистові оперативники влаштували засідку та впіймали його одразу після вчинення злочину. Зловмисник разом із відібраним товаром був доставлений до Центрального відділу поліції, де зараз із ним працюють слідчі.

Сьогодні по допомогу до поліції звернувся 41-річний менеджер торгівельної фірми. Чоловік розповів, що отримав підозріле замовлення на купівлю плівки для теплиць, вартість якого склала 38 тисяч гривень, та побоюється потрапити у пастку шахраїв. Мовляв ситуація дуже схожа із тою, яка сталась із ним тиждень тому у Херсоні. Тоді так само клієнт замовив доставити товар у лікарню, де нібито працює, а після розвантаження пообіцяв здійснити оплату в іншому місці, де, як виявилось, на заявника ніхто не чекав. Також під час спілкування із клієнтом, чоловік зрозумів, що той зовсім не розуміється на тому, що замовляє.

Щоб перевірити ці підозри та викрити можливого афериста, поліцейські прийняли рішення супроводити менеджера на зустріч із замовником. Дійсно за товаром вийшов лікар у медичному одязі, як і домовлялись, вивантажив плівку та відправив постачальника отримувати кошти за декілька кварталів. Як тільки-но працівник фірми поїхав з території медичного закладу, «лікар» викликав вантажне таксі, але втекти із товаром не встиг – приспіли оперативники.

53-річний зловмисник, мешканець Херсона, не став нічого заперечувати та розповів, що змушений був піти на шахрайство через скрутне матеріальне становище. З його слів він неодноразово раніше притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння різних злочинів.

Схему шахрайства йому запропонував знайомий, тому й вирішив заробити легких грошей.

Слідчими проводиться розслідування кримінального провадження, розпочатого за ознаками ч.2 ст.190 КК України «Шахрайство», карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк від одного до двох років, або обмеженням волі на строк до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Відомо, що чоловік працював не сам, його спільників встановлюють поліцейські.

 

Також правоохоронці перевіряють причетність афериста до скоєння інших аналогічних злочинів, у зв’язку із чим звертаються із проханням до громадян, які стали жертвами протиправних дій за схожим обставинами та упізнали зловмисника, повідомити про це до Центрального відділу поліції за адресою: м. Миколаїв, вул. Декабристів, 8 або за телефонами (0512)498-701, 102.

Нагадаємо, ми писали: Задержаны мошенники, обманывавшие под предлогом установления газплит жителей Корабельного и других районов Николаева