Наркоман у Корабельному районі заліз до чужого будинку

Під час патрулювання Корабельного району міста Миколаєва, екіпаж патрульної поліції отримав виклик, що на вулиці Олега Ольжича на територію домоволодіння проник невідомий.

Прибувши за вищевказаною адресою, інспектори побачили 32-річного чоловіка, який відмовився пояснити, що він там робить.

Про це повідомляє Патрульна поліція Миколаєва.

Згідно ст.34 ЗУ "Про Національну поліцію" співробітники патрульної поліції провели громадянину поверхневу перевірку, в ході якої було виявлено два паперових згортка та пакет з рослинною речовиною з характерним запахом коноплі.
Як пояснив громадянин, коноплю він зберігав для власного вживання.

Того ж дня, патрулюючи проспект Центральний, поліцейські помітили невідомого громадянина, який щось шукав під деревом, а знайшовши, поклав собі у кишеню куртки. Оскільки було достатньо підстав вважати, що особа має при собі річ, обіг якої заборонено чи обмежено, нарядом було вирішено провести поверхневу перевірку згідно ст.34 ЗУ "Про Національну поліцію", в ході якої, у 27-річного громадянина був виявлений медичний шприц з речовиною темного кольору. Зі слів правопорушника, це ацетильований опій.

В обох випадках на місце були викликані слідчо-оперативні групи, яким охоронці правопорядку передали затриманих.

Нагадаємо, ми писали: На вулиці Толстого миколаївські патрульні вкотре затримали наркомана

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Сергей 71
Сергей 71

Під час патрулювання Корабельного району міста Миколаєва, екіпаж патрульної поліції отримав виклик, що на вулиці Олега Ольжича на територію домоволодіння проник невідомий.Згідно ст.34 ЗУ «Про Національну поліцію» співробітники патрульної поліції провели громадянину поверхневу перевірку, в ході якої було виявлено два паперових згортка та пакет з рослинною речовиною з характерним запахом коноплі. Ну а смысл статьи, вот мусора новые типа работают, а где драки или стрельба их нет, КОНЧЕННАЯ ПОЛИЦИЯ!!!

Валентина
Валентина

сколько лет дают за употребление конопли?

Frollga@msn.com
[email protected]

А закон позволяет редакции сайта опубликовать фотографии этих людей? Это мы уточним
Неужели вы думаете что та серая полоска на глазах не дает возможности идентифицировать человека?

Ольга
Ольга

А как насчет Неприкосновенности частной жизни?
На какие вы ссылаетесь законы распорстраняя фотографии этих людей?

Фотографии арестованных и обвиняемых

Фотографии: Несмотря на то, что они отображаются на пресс-конференциях, проводимых сотрудниками правоохранительных органов или законно приобретены, такие фотографии нельзя распространять, если они не предназначены для выполнения конкретных целей, для которых они были первоначально собраны (обнаружение, репрессии в отношении преступлений). Более того, даже перед лицом очевидной и неоспоримой «необходимости правосудия или полиции» распространять эти образы, «право на неприкосновенность частной жизни и защиту личного достоинства должно всегда приниматься во внимание».

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: