Якщо справу з побиттям АТОшника не доведуть до суду, його побратими готовi самостiйно покарати хулiганiв

драка в "Дискусе"

Мало кого (не лише у Миколаєві, але й по всій країні) залишила байдужим новина про звіряче побиття молодиками АТОшника Ігоря Кочнева, що сталося 24 вересня в нічному клубі “Дискус” у Корабельному районі.

ВИДЕО драки между «озверевшей» компанией
и АТОшником в ночном клубе

Багато хто з чоловіків, які брали участь в антитерористичній операції на сході нашої країни, готові вступитися за свого побратима, якщо поліція поставиться недбало до розслідування цієї кримінальної події, та самостійно покарати хуліганів, про що колишні воїни пишуть у соцмережах.

Висловлюючи свою точку зору щодо особистості Ігоря Кочнева та відношення до нападу на нього агресивних молодиків, у себе на сторінці вFacebook пише голова Миколаївської філії громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО» Ілля Шполянський:

“Я прослужив із Ігорем Кочнєвим 13 місяців у гаубичній батареї 79-й бригади. Певний час був командиром гармати. Стабільний воїн, ні одного разу не бачив його у стані алкогольного сп’яніння. Інтелігентна, культурна вихована людина. Всі мої побратими це підтвердять.

Якщо правоохоронні органи не доведуть справу до суду, це може спричинити досить негативні наслідки, накшталт “стінка на стінку”. А от цього дуже б не хотілось.

Питання не в учаснику АТО, ні в 3-й годині ночі, ні в чомусь іншому. Всімох навалились на одного, різали склом, лупцювали табуретом, готові були вбити. А чому? Бо впевнені сьогодні в своїй безкарності.

Сьогодні сам Ігор категорично проти “самосуду”, саме він наполягає в доведенні справи до суду та винесення справедливого вироку винуватцям бійки».

В коментарях до свого ж посту, де багато хто підтримує автора, Ілля Шполянський пише:

“Прошу всіх робити репост, а батькам тих “діточок” читати. Нехай вони добре замисляться, чи потрібно зараз їх відмазати”.

Нагадаємо, ми писали: «Мы его хотели успокоить», — участники драки в ночном клубе Корабельного района, избивавшие АТОшника (ВИДЕО)