Полиция опубликовала видео погони за пьяными морпехами в Николаеве


В Николаеве 21-летний водитель микроавтобуса «LDV», за которым гнались патрульные, получил семь админматериалов за нарушение ПДД.

Об этом сообщает пресс-служба Патрульной полиции Николаева.

Ранее сообщалось, что патрульные заметили, что водитель этого автомобиля ехал с выключенными фарами. Они приказали ему остановиться, но водитель продолжил движение.

Погоня завершилась тем, что микроавтобус врезался в столб. В нем ехали пять пьяных морских пехотинцев, при этом четверо из них оказали сопротивление патрульным.

Ночная погоня в Николаеве: пьяные военные, разбитое авто, сопротивление полиции

«У 21-летнего водителя микроавтобуса патрульные заметили явные признаки алкогольного опьянения, что подтвердил соответствующий тест. На него инспекторы составили админматериалы за управление транспортным средством без водительского удостоверения, в состоянии алкогольного опьянения, 4 протокола за проезд на запрещающий сигнал светофора и невыполнение требования об остановке», – говорится в сообщении полиции.

Тікаючи від патрульних, водій пошкодив транспортний засіб, опинився разом з товаришами в кайданках та отримав сім адмінматеріалів за порушення ПДР УкраїниБлизько 4-ої години ранку на проспекті Центральному, неподалік перехрестя з вулицею Садовою, патрульні помітили автомобіль LDV, який рухався з вимкненим світлом фар та наказали водію зупинитись. У відповідь той проігнорував вимогу інспектора та, прискорившись, почав тікати. Переслідування тривало по проспекту Центральному, далі проти руху по вулиці Наваринській, де втікач ледь не зіткнувся з вантажівкою. На перехресті вулиць Потемкінської та Артилерійської втікачі "зачепили" стовп та зупинились. Четверо з п'ятьох чоловіків, які перебували в автомобілі вчинили злісний опір охоронцям порядку. Крім того, патрульні мали підозру що у правопорушників є зброя тож для припинення правопорушення один з інспекторів попереджувальний постріл в повітря. В результаті всіх порушників було затримано. В подальшому у 21-річного водія мікроавтобусу патрульні помітили явні ознаки алкогольного сп'яніння, що підтвердив відповідний тест. На нього інспектори склали адмінматеріали за керування транспортним засобом без посвідчення водія, в стані алкогольного сп'яніння, 4 – за проїзд на заборонений сигнал світлофора та невиконання вимоги про зупинку. Всіх чоловіків охоронці порядку передали працівникам слідчо-оперативної групи відділу поліції. #mykolaivpolice #патрульнаполіція

Posted by Патрульна поліція Миколаєва on Freitag, 29. September 2017