Гімназисти Корабельного району завітали до дитячої бібліотеки на захід до Європейського дня мов


26 вересня відзначається Європейський день мов, як спосіб підтримки мовного різноманіття, двомовності кожного європейця та розвитку викладання мов у світі.

Про це повідомляють працівники бібліотеки для дітей №8, розташованій у Корабельному районі Миколаєва по пр. Корабелів, 12.

Мова є беззаперечним способом підтримки взаємозв’язків між людьми. Саме тому знання декількох мов не лише розширює межі пізнання, а й сприяє всебічному розвитку особистості, її духовному зростанню.

22 вересня до бібліотеки для дітей №8 на Літературний пазл «Складємо карту Європи» завітали учні 8-Б класу Миколаївської гімназії №3.

Діти, разом зі своїм класним керівником – Нікіфоровою Оксаною Валеріївною, проявили творчі здібності та висловили свою точку зору. А ігрові та інтелектуальні завдання не тільки допомогли налагодити гарні стосунки, обмінятися цінною інформацією, а ще зробили спілкування активним, цікавим та емоційним.

«Як же, панове, чудово – вивчати і знати ці мови» – під такою назвою у відділі довідкових та інформаційних послуг розгорнута книжкова виставка для всіх, хто знає чи прагне вивчати європейські мови. На ній представлено розмаїття підручників, самовчителів, розмовників з англійської, німецької, французької мови та інших мов.

 

«Європейський день мов» не просто нагадує про те, що існує багато мов, але ще й спонукає громадян ЄС вивчати їх. Знати як мінімум ще одну мову – це не просто норма в сучасному світі, але й необхідність.

“Можливо, заходи в межах «Європейського дня мов» привернуть увагу і в нашій країні. А вивчати іноземні мови будуть не тільки ті, кому це потрібно за службовим обов’язком, але і всі інші, причому заради однієї мети – щоб сприяти поширенню багатомовності в європейському суспільстві», – йдеться у повідомленні бібліотекарів.