Жінку у Корабельному не зловили на “дрібній” крадіжці з супермаркету, тож вона повернулася, щоб вкрасти побільше, але…

фото из сети Интернет

19.07.2017 р. у відкритому судовому засіданні в Корабельному районному суді м. Миколаєва було оголошено вирок уродженці м. Миколаєва із середньою освітою, заміжній, яка працює в авторському ательє, раніше не судима.

Розглядаючи кримінальне провадження, суд встановив, що 12.05.2017 року (близько 18:00) обвинувачена, перебуваючи у торгівельному залі ТЦ «Таврія В», що розташований за адресою: м. Миколаїв, пр. Богоявленський, 234-в, таємно викрала з супермаркету товар на загальну суму 501,86 грн, а саме: наволочку, по банці згущеного молока та кави, комплект з дитячими сосками, упаковку мила та пару дитячих шкарпеток. Пішовши з супермаркету, жінка розпорядилась викраденим майном на власний розсуд, чим заподіяла підприємству матеріальну шкоду на згадану суму.

Крім того, 14.05.2017 року (близько 11:00) обвинувачена, перебуваючи у торгівельному залі того ж супермаркету, повторно керуючись корисливим умислом, направленим на викрадення чужого майна, поклала до візку товарів на загальну суму 814,75 грн (скумбрію, печиво, сири, ковбасу, хліб, пральний порошок, шампунь, макарони, 2 відерка з морозивом та інше).

Після цього жінка, не сплативши за вказаний товар, попрямувала до виходу з магазину. Однак довести свій злочинний намір до кінця обвинувачена не змогла, оскільки на виході з супермаркету була затримана його працівниками.

У судовому засіданні обвинувачена вину у вчиненні інкримінованих їй злочинах визнала повністю.

З урахуванням фактичних обставин справи, даних про особу обвинуваченої, яка в цілому характеризується позитивно, з метою виправлення останньої, а також для запобігання вчиненню нею нових злочинів, суд прийшов до висновку, що слід призначити жінці покарання у виді позбавлення волі сроком на 1 рік 1 місяць.

В той же час суд переконаний, що досягти мети виправлення обвинуваченої можливо і без ізоляції її від суспільства, тому жінку було звільнено від відбування призначеного покарання з встановленням іспитового строку – 1 рік.

 

Нагадаємо, ми писали: Мать-одиночка украла из супермаркета в Корабельном районе бюстгальтер, за что предстала перед судом