Блоги

«Церкву Московського Патріархату можна будувати на брехні?» — 2

Нагадаємо, що ще 04.05.2017 року громадськими активістами, Цивільним Корпусом «Азов», ветеранами війни в котре було припинено знищення парку та дерев, які належать громаді, поруч палацу культури «Корабельний» по пр. Богоявленському, 328.

Трощать велодоріжки та зносять дерева у парку біля ПК «Корабельний», але активісти протидіють скандальному будівництву храму

Зносились здорові дерева за вказівкою священика Богдана з церкви Московського Патріархату, бо він там хоче збудувати собі храм. Громадськість викликала поліцію. Священик почав демонструвати представникам закону, але на відріз не давав фотографувати, начебто ксерокопію акту на знесення дерев. Причому так званого спилювання «аварійних» дерев та порослі.

І от нарешті громадськості вдалось отримати від виконавчого комітету Миколаївської міської ради листа з роз’ясненнями та копії документів на знос дерев за вказаною адресою. І виявилося, що священику Богдану було що, м’яко кажучи, «приховувати».

Спиляно дерева, які не дозволялось знищувати, але які заважають його мріям про масштабне будівництво і за які він не сплачував місту «відновлюваної вартості».

В акті на знесення є дозвіл тільки 8-х аварійних дерев та порослі дерев з діаметром кореневої шийки не більш як 5 сантиметрів. На доданій схемі вказується, конкретно де.

 
Священик Богдан Чорненький та схема-додаток до акту на знесення дерев

На зроблених у той час фотографіях ясно видно, що за вказівкою служителя церкви було знесено живу тую, клена та ясені, яких не має у дозвільних документах та які не можуть бути «поросллю», бо мають діаметр кореневої шийки набагато більший, ніж 5 сантиметрів.

 

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко І.А.

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
3 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
3
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x