Экономика

Реалізація майна державної власності через е-систему «Prozorro.Продажі»: у нараді МІУ взяв участь керівник ДП «СК Ольвія»

24 липня керівник ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник взяв участь у нараді Мінінфраструктури з питань реалізації майна державної власності через електронну систему «Prozorro.Продажі».

Если будет крупный инвестор: ГП
«СК «Ольвия» (ранее «СМП «Октябрьск»)
могут сдать в концессию на 49 лет

Нарада відбувалася під головуванням заступника Міністра інфраструктури Юрія Лавренюка за участі керівників профільних державних підприємств та представників Transparency International (Україна). Як повідомляє прес-служба Мінінфраструктури, у ході наради Юрій Лавренюк нагадав, що Міністерство інфраструктури приєдналося до пілотного проекту «Prozorro.Продажі», яку адмініструє міжнародна громадська організація Transparency International (Україна), і вже сьогодні державні підприємства можуть долучитися до цього проекту та відкрито продавати чи здавати в оренду своє майно.

Более 5-ти миллионов гривен сэкономили на госпредприятии
«СК «Ольвия» при покупке вилочных автопогрузчиков через «ProZorro»

«Prozorro.Продажі» є пілотним проектом, який стартував у листопаді минулого року і завдяки якому вже вдалося реалізувати активів на 2 млрд гривень. Зараз реалізація майна для державних підприємств через «Prozorro.Продажі» здійснюється на добровільних засадах, але з 2018 року проект буде передано у державну власність і майно держструктур можна буде продати чи здавати в оренду винятково через цю систему.

ДП «СК «Ольвія» знов заощадило завдяки використанню
системи ProZorro на закупівлі нової техніки (відео)

Юрій Лавренюк закликав керівників державних підприємств не зволікати з приєднанням до проекту й почати використовувати «Prozorro.Продажі» вже сьогодні, аби підвищити ефективність і прозорість своєї роботи та уникнути в подальшому непорозумінь щодо специфіки роботи системи.

«По результатам вчерашнего совещания, мы зарегистрировались на площадке «Prozorro.Продажи», вносим изменения во внутренние документы», — повідомив сьогодні, 25 липня,  керівник ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник.

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Кто-то [censored] а кто-то [censored] катается на банкеты прикрытые конференциями не честный ты человек Олейник который никалаич все когда-то кончается

  2. очень «прозорро» сокращения в порту идут .. с нарушениями КЗоТа ..

    ст . 43 абзац 3 …
    уже всех уведомили а никого в профкоме не рассматривали в присутствии увольняемого , как гласит ЗАКОН !!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button