ОбществоПолитикаЭкономика

«Наче портал в потойбічний світ», — міністр Омелян про брудний і бридкий залізничний вокзал «Миколаїв»

В четвер, 6 липня, міністр інфраструктури України Володимир Омелян без попередження завітав у Миколаїв. Головною метою візиту була перевірка доріг і вагових комплексів. Але чиновник завітав і на вокзал, де навіть спустився у туалет.

«Окреме враження — залізничний вокзал Миколаєва. Наче портал в потойбічний світ, не менше. Сама будівля крута, але все занедбане, брудне, бридко зайти. Це просто зневага до пасажирів і обласного центру. Прем’єр-міністр давав завдання інспектувати вокзали. Доповідаю: вокзал Миколаєва в такому вигляді, як він є, не може використовуватися для надання пасажирських послуг. За рік його можна було відремонтувати повністю. Дивно, що гроші на закупівлю туалетів у потяги (по 1 млн грн за шт!) є, а 100-200 тисяч гривень на ремонт туалету на вокзалі немає?! Пропоную Балчуну, іншим очільникам УЗ протягом тижня приїхати до Миколаєва (бажано — плацкартом) і зайти в туалет. Просто подивитись. Це як візуалізація загального стану «невпинних реформ» на УЗ», — повідомив Омелян і опублікував фото свого візиту.

Тег

Связанные статьи

Реклама

5 комментариев

  1. Да наш вокзал (визитная карточка нашего города):стыд, грязь и позор, также как и поезда плацкарт и купе тоже!!!!

  2. Стыд и позор ,за «нашего» градоначальника.Он же не ездит поездом!!!!!!!!Побольше таких внезапных проверок!!!!!!!!Деньги отмывают себе в карман,когда они уже нажрутся?…….

  3. Когда-то был он шикарен ,гордость города ,а теперь? Пусто ,жутко ,да и поезда многие по отменяли ! Вот на Вапнярку уже никак … Неужели там сидят бараны которые вообще не понимают как распределить направления чтобы можно было везде добраться ,а то на одно направление несколько поездов ,а на другие нуль ((((((((((((

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button
Close