Володимир Омелян звернувся до Уряду з проханням виключити ряд морських портів з переліку об'єктів, що підлягають приватизації

Владимир Омелян
Владимир Омелян

4 липня 2017 р. Кабмін України ухвалив проект закону “Про приватизацію державного майна”, який був розроблений Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Фондом державного майна України за участі міжнародних донорів та підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.

Фонд госимущества опять готовит к продаже госпредприятия «Николаевский морской
торговый порт» и «Ольвия»

В ході обговорення законопроекту про приватизацію Міністр інфраструктури України Володимир Омелян звернувся до уряду з проханням виключити ряд морських портів країни з переліку об'єктів, що підлягають приватизації, та внести їх до переліку об'єктів, що підлягають концесії.

"Прошу перевести ряд наших морських портів, а саме: Южний, Ольвія, Херсонський, Чорноморськ, Ізмаїльський, з об'єктів приватизації в об'єкти концесії. Ми відпрацьовуємо це питання спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку", - сказав Міністр інфраструктури.

Також Володимир Омелян зазначив, що до цього законопроекту було б доцільно долучити законопроект про концесії, який розробляється Міністерством та іншими органами.

Если будет крупный инвестор: ГП «СК «Ольвия» (ранее «СМП «Октябрьск»)
могут сдать в концессию на 49 лет

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, в свою чергу, схвалив таку ініціативу, - повідомляє прес-служба держпідприємства "СК "Ольвія" з посиланням на "Інтерфакс-Україна».

Нагадаємо: депутат Верховної Ради Артем Ільюк, який балотувався по округу в Корабельному і Інгульському районах Миколаєва, обіцяв блокувати питання приватизації портів міста.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Коля
Коля

Илюк пешка! Это его дешёвый пиар! Он голосует всегда против народа, мразь!

Томашевский
Томашевский

Одно и тоже что приватизация что концессия!!!!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: