Головного інженера Миколаївоблтеплоенерго звинувачують у розтраті бюджетних коштів: понад півмільйона грн "зписано" незаконно


За належного процесуального керівництва прокуратури Миколаївської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно головного інженера обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго», який розтратив понад півмільйона гривень бюджетних коштів.

У ході розслідування встановлено, що з травня по жовтень 2015 року посадовець, зловживаючи службовим становищем, із залучанням приватної компанії вніс неправдиві відомості до актів виконаних робіт з демонтажу, монтажу, встановлення та налагодження 138 приладів обліку теплової енергії в житлових будинках міста Миколаєва, в результаті чого безпідставно розтрачено  бюджетні кошти у розмірі понад 500 тисяч гривень.

[do_widget id=text-16]

 

З урахуванням зібраних у кримінальному провадженні беззаперечних доказів, посадовцю повідомлено про підозру за ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах, та складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

9 червня 2017 року обвинувальний акт скеровано до Інгульського районного суду м. Миколаєва для розгляду по суті, - повідомила прес-служба прокуратури Миколаївської області

За вчинені злочини посадовій особі загрожує покарання до 12 років позбавлення волі.