kloomba

12-13 червня рятувальники двічі гасили пожежі в Балабанівському лісі

На території Миколаївщини продовжують виникати пожежі в природних екосистемах. Чим спекотніше, тим більше загорань реєструється. Іноді горіння вдається ліквідувати на незначній площі, та нерідко вогонь, під дією вітру, розповсюджується на значну площу. Так, загальна кількість пожеж в екосистемах складає 336 випадків, з них пожеж площею більше одного гектару – 133 (загальною площею 201 Га).

Окремої уваги заслуговують так звані «лісові пожежі». З початку року на території лісових урочищ в межах області сталося 30 пожеж загальною площею 14,8 Га. 12-13 червня рятувальники Миколаївщини двічі приборкували горіння в Балабанівському лісовому урочищі, - повідомили в ГУ ДСНС України у Миколаївській області.

Складність у процесі ліквідації даних пожеж полягає в тому, що вогонь по сухій траві та хвойній підстилці розповсюджується із неймовірною швидкістю та зазвичай поряд із осередком горіння відсутні джерела водопостачання.

Крім того, така кількість пожеж обумовлена наявністю значної кількості недоліків у питаннях утримання лісових масивів, а саме: захаращення земель лісового фонду побутовим сміттям та сухими деревами, неповне оновлення мінералізованих смуг, встановлення недостатньої кількості наочної агітації з питань дотримання правил пожежної безпеки та заборони паління в лісових урочищах тощо. У більшості держлісгосппідприємствах не розпочато чергування на лісових пожежних станціях.

На додачу до вищезазначеного додається ще й те, що громадяни, які приходять до лісопаркових зон заради відпочинку, порушують правила пожежної безпеки та провокують пожежі в екосистемах.

У зв’язку з цим, рятувальники Миколаївщини звертаються до всіх громадян: Давайте збережемо ліс разом! Лише спільними зусиллями ми зможемо запобігти виникненню пожеж в лісах та знищення лісового фонду. Будьте сумлінними. В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку 101!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Пеца
Пеца

Люди, не ходите в лес! !!! Не умеете вы отдыхать. Глушите свой пивас дома, гадьте и устраивайте пожары там.

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: