«Умисне вбивство»? Слідчі Вітовського ВП встановлюють обставини загибелі чоловіка під час чемпіонату України з міні-ралі

авто-учасник жахливого ДТП під час міні-ралі

Сьогодні, 4 червня, до поліції Вітовського району надійшло повідомлення про те, що глядач змагань, чоловік віком близько 30-ти років, намагаючись перетнути ділянку траси, потрапив під колеса гоночного автомобіля, внаслідок чого помер на місці події. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Миколаївської області.

"Слідчим відділенням Вітовського відділу поліції Корабельного ВП ГУНП в Миколаївській області відомості про нещасний випадок внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.115 КК України «Умисне вбивство». Встановлюються обставини події. Призначено проведення відповідних експертиз», - йдеться у повідомленні.

Несчастный случай на Николаевском ралли: гоночный автомобиль
сбил насмерть перебегавшего трассу зрителя (ВИДЕО)

Треба зазначити, що, згідно закону, у будь-якому випадку насильницької смерті відомості про неї на етепі початку слідства завжди реєструються поліцейськими за статтею "Умисне вбивство".

Очевидці цієї жахливої пригоди зазначають:

"Чоловік вибіг за огорожу сам, нехтуючи правилами техніки безпеки та ігноруючи заборони маршалів. Все сталося дуже швидко, на очах сотень глядачів... На жаль, людина загинула».