kloomba

Засідання комітету Асоціації портів України з механізації, технології та інформатики - за участю фахівців ДП «СК «Ольвія»

1 червня 2017 року в Одесі, в рамках проведення XVI Міжнародної виставки «Інтер-ТРАНСПОРТ», відбулося виїзне засідання профільного комітету Асоціації портів України з механізації, технології та інформатики.

В роботі профільного комітету взяли участь члени комітету та запрошені фахівці, серед яких від Миколаївського держпідприємства «СК «Ольвія» були присутні Сергій Орденідзе, Сергій Моргун та Ханіф Джемліханов.

З вітальними словами до учасників виїзного засідання профільного комітету звернулися Генеральний директор Асоціації «Укрпорт» В. Ільїн та голова КМТІ, проректор з наукової роботи ОНМУ О. Немчук. Під час роботи комітету були розглянуті наступні питання:

- Про зміни в законодавстві України з вантажопідйомної техніки. Плани розробки і впровадження нових правил.

- Пропозиція приводної техніки Schneider Electric.

- Двигуни Вольво Пента. Застосування їх в портах України.

- Переваги вивантаження вагонів мобільними гідравлічними перевантажувачами TEREX FUCHS.

- Комплексна пропозиція щодо змінно-запасних частин і сервісних комплектів, а також сервісного обслуговування техніки клієнтів (ТОВ «Форкс»).

Крім того, члени комітету відвідали виставковий стенд компанії ТОВ «Форкс», де відбулася демонстрація та тест-драйв нового портового тягача KALMAR, виготовленого на замовлення ДП «СК "Ольвія».

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: