270x77

СМП «Ольвія» відзначився найбільшим приростом перевалки вантажів у січні - квітні 2017 р.

У січні-квітні 2017 року вантажопереробка в морських портах України склала 44 млн 058 тис. тонн, що на 2,3% вище показників аналогічного періоду 2016 року. Про це свідчать оперативні дані відділу операційної діяльності ДП «Адміністрація морських портів України».

Вантажопереробка експортних вантажів в морських портах України склала 34 млн 300 тис. тонн (зростання на 2,4% до показників 2016 року), імпортних - 6 млн 029 тис. тонн (зростання на 7,4% в порівнянні з аналогічними показниками 2016 року) .

Перевалка транзитних вантажів склала 3 млн 440 тис. тонн (зниження на 3,1% до показників 2016 року), у внутрішньому сполученні - 288 тис. тонн (зниження на 23,5% до відповідних показників минулого року).

Найбільші обсяги переробки вантажів показали порти «Южний» - 14,48 млн т (+0,3% до обсягів переробки за аналогічний період минулого року), Одеси - 8,42 млн т (+0,6%), Миколаєва - 8,05 млн т (+13%).

Найбільший приріст перевалки вантажів зафіксовано в СМП «Ольвія», він склав 48% із загальним обсягом переробки в 2,47 млн т.

Стивідорна компанія «Ольвія» показала
кращий результат січня за останні 5 років

Зростання перевалки відзначено по всіх видах вантажів. Так, сукупний обсяг переробки наливних вантажів збільшився на 10,5%, склавши 3,744 млн т. У лідерах з переробки наливних вантажів Миколаївський порт - 1,133 млн тонн (+47%), морський порт «Южний» - 1,0 млн тонн (-22,7%) і Одеський морський порт - 0,784 млн тонн (+29,3%).

Сукупний обсяг переробки сухих вантажів склав 31,95 млн тонн, що на 6% вище торішніх показників за аналогічний період. Лідерами в переробці суховантажів стали морські порти «Южний» - 13,02 млн т (+1,5%), Миколаїв - 6,13 млн т (+17,2%), Чорноморськ - 3,55 млн т (-18,7%) і Одеса - 3,52 млн т (+8,3%).

Переробка контейнерів в морських портах за звітний період виросла на 1,9% і склала 193 835 TEU, з яких 165 694 TEU перероблено на причалах Одеського порту.

За звітний період морські порти України обробили 3569 суден, що на 4,7% нижче, ніж за аналогічний період минулого року.

«Ми з обережним оптимізмом спостерігаємо поступове збільшення обсягів перевалки вантажів в морських портах, що свідчить про відновлення економіки України. Ми констатуємо збільшення переробки олійних вантажів, обумовлене зростанням вітчизняного виробництва даної продукції, а також сприятливими цінами на світовому ринку. Крім того, приріст спостерігається у переробці зернових внаслідок рекордних показників збору врожаю в попередньому році», - прокоментував результати перевалки керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

З повним оглядом вантажообігу за цей період в розрізі номенклатури вантажів, портів тощо можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, ми писали: ГП СК «Ольвия» в 2016 году уплатила почти 216 млн. грн. налогов, за что получила благодарность ГФС Украины.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Василь
Василь

В заголовку не правильно відмінене слово "приріст" .В українській мові немає слова "Приріста" але правильним є - ПРИРОСТУ" . Вивчайте українську мову , це цікаво та корисно . 🙂

Brett Gould - House Music Is..
Brett Gould - House Music Is..

приклей вышиванку на лоб,и ходи с флагом по ларькам,разбитым дорогам,и тд и тп.

Василь
Василь

Лучше в вышиванке чем в в лаптях и ватнике . 🙂

Никита
Никита

И кастрюлю не забудь! А то вышиванька без кастрюли моветон, а если ещё и не спиваешь про то як щеня вмерлэ, то ещё и в сепары записать могут.

Шурик
Шурик

Что тебя бесит , что человек знает языки или , что ты не знаешь ?

Правильно Василь подметил , в данном случае имеем чередование , например : Зір - ( чого) зору , стіл - столу , приріст - приросту і .т.д.

Томашевский
Томашевский

Шо толку а заплата пририсла к минимуму!!!! Учите мову господа!!!!

Октябрьский
Октябрьский

Любопытно, а что с приростом зарплаты?
При покойном Виталие Петровиче Крапиве и без всяких пресловутых приростов, зарплаты были около 30 тысяч гривен, и это при курсе 8 гривен за доллар, а сейчас только рапортуют, хотя и хвастать-то особо нечем.
Прежде чем рапортовать об якобы успехах, расскажите как это отразилось на приросте зарплаты, а без этого показателя все эти успехи банальный пук против ветра, не более.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: