Прибрали стихійні звалища, - рапортує адміністрація Корабельного району


З метою комфортного та безпечного проживання мешканців та гостей міста, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради повідомляє, що з залученням підрядного підприємства ФОП «Кущ» протягом минулого тижня з території району було вивезено більше 120 м³ сміттєзвалищ та гілок дерев.

Роботи із ліквідації  звалищ проводились по проспектам Богоявленському та Корабелів, вулицям Кобзарська, Генерала Попеля, Океанівська.

[do_widget id=text-16]

 

Також були виконані роботи із ручного прибирання пр. Богоявленського в районі мкр. Балабанівка та карманів зупинок громадського транспорту.

Крім того, з залученням ТОВ «Карс Клінінг» в ніч з 17 на 18 травня було виконано механічне прибирання вулиць району, - повідомляє адміністрація Корабельного району.

Адміністрація району вкотре закликає громадян викидати сміття виключно у спеціально відведених місцях, не утворювати несанкціонованих сміттєзвалищ, поважати працю людей, які виконують роботи по очищенню району. Нагадуємо, що за порушення правил благоустрою міст передбачено адміністративну відповідальність за 152 ст. КУпАП.