Випередивши угорських веслярів, миколаївцi Кухарик и Цуркан завоювали «золото» на етапi Кубка світу

У португальському місті Монтемор-у-Велью відбувся перший етап Кубка світу з веслування на байдарках і каное, де українські спортсмени зібрали повний комплект медалей.

Українці неодноразово піднімалися на п’єдестал пошани в рамках першого змагального дня.

Переможцями свого заїзду стали Олег Кухарик та Віталій Цуркан (мешк. Корабельного району Миколаєва), яким не було рівних на дистанції 1000 м.

Українці подолали відрізок за 3:09.732, випередивши угорських веслярів на 2 секунди, а фінів — на 3.

Срібними призерами в Португалії стали каноїсти Тарас Міщук та Дмитро Янчук, які поступилися 2 секунди кубинському дуету.

Бронзою змагань задовольнялася Людмила Лузан, яка в каное-одиночці на дистанції 500 м поступилася майже 4 секунди угорці Віраг Бале, що стала чемпіонкою.

Відзначимо, що на етапі Кубка світу також виступала Марія Повх в каное-одиночці, проте українці не вдалося потрапити на п’єдестал пошани, показавши лише дев’ятий результат.