“Вулиці і проспекти – у незадовільному стані”, – патрульна поліція Миколаєва


Так, в період з 17 квітня по 3 травня поточного року патрульними проведено весняний огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів. Було обстежено понад 80 вулиць та доріг міста, перевірено стан утримання 17 залізничних переїздів Укрзалізниці.

Як повідомили в патрульній поліції, незадовільний стан дорожнього покриття було зафіксовано: вулиці Херсонське шосе, Троїцька, 2-га Набережна, Олександра Янати, Електронна, Космонавтів, Авангардна, Г.Свиридова, 12 Повздовжня, 1-ша Інгульська, 3-тя Військова, 2-га Екіпажна, Привільна, 9-та Слобідська, Новозаводська, СтеповаДоктора Самойловича, Остапа Вишні, Кобзарська, 295 Ст. Дивізії, Знам’янська, Прибузька, Погранична, Кузнецька, Індустріальна, Курортна, Озерна, Морехідна, Шосейна, 3-тя Слобідська, Шевченка, Московська, Очаківська, Веселинівська, В. Морська, Нікольська та проспектів Г. України, Миру, Богоявленський та Корабелів.

В ході огляду було звернуто увагу на стан дорожніх знаків, світлофорних об’єктів та забезпечення їх нормативної видимості.

Майже всі вулиці міста Миколаєва потребують нанесення горизонтальної дорожньої розмітки.

За підсумками огляду патрульними складено 8 адмінматеріалів на відповідальних посадових осіб дорожніх та комунальних організацій та направлено приписи на усунення недоліків.

Про всі виявлені в ході обстеження недоліки було проінформовано власників вулично-шляхових мереж: Миколаївський міськвиконком та Службу автомобільних доріг у Миколаївській області для включення їх до планів робіт.