270x77

"Взрослые, сделайте что-нибудь!". Школярі, вдячні героям Другої світової, благають, аби вижили сьогоднішні захисники України

"Милые, добрые взрослые,
отмените войну!

А я разноцветными звездами
украшу для вас весну.

И нарисую вам солнышко,
которое будет улыбаться.

И больше не буду плакать,
и больше не буду бояться..."

В усіх Миколаївських школах пройшли урочисті заходи до Дня пам’яті та примирення на честь всіх жертв Другої світової війни та з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом. Не стала виключенням і школа № 54.

Друга Світова війна - це найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Для України ця війна - справжня національна трагедія, під час якої загинуло близько 4 мільйонів українських військових, більше 5 мільйонів мирного населення стало жертвами. Мильйони людей залишилися без домівок, десятки тисяч дітей втратили своїх батьків…

Зібравшись в актовій залі, школярі разом з педагогами згадували та вшановували пам’ять загиблих, і не тільки у Другій світовій війні. Діти дякували тим, хто зараз виборює для нас можливість спокійно засинати та щасливо прокидатись вранці с першими промінчиками сонця, - відважним воїнам АТО.

Достойні юні представники навчального закладу поклали квіти до меморіальної дошки колишнього учня школи - Олександра Костюшка, який загинув у 2014 році під час проведення АТО на сході нашої країни.

 

Всі разом школярі вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Життя людини - це зірка на небосхилі, яка вспалахує, дарує світ і гасне, але залишає в жітті Всесвіту свій неповторний слід. Вічна Слава Героям!

Під час заходу багато хто стримував сльози, слухаючи проникливі слова та дивлячись хроніку не таких вже давніх подій:

А наприкінці всіх виступів ведучі запропонували присутнім взяти участь у флешмобі "Ми за мир, проти війни. Щоб були щасливі всі".

Логічним завершенням урочистої лінійки стало привітання колишнього учня школи, а нині десантника, якому дружний колектив навчального закладу аплодував стоячі, демонструючи військовому свою повагу та вдячність.

За матеріалами Наталії Турухіної

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Печаль
Печаль

Это будущее Украины. Настоящие УКРАИНЦЫ. И это не печально, а очень радует.

СССРовец
СССРовец

Будет будущее под Российским флагом.А пока.
Слава Украине!Героям сала!

Печаль
Печаль

Сильно хочешь быть под кем-то??? При чем здесь Россия, в этой статье??? Недомогание, сочувствую!

Шурик
Шурик

Тебе обсесеровцу никто не мешает вернуться на историческую родину и быть под флагом оккупанта . Такие как ты во время 2 мировой войны были полицаями на стороне врага .

СССРовец
СССРовец

Оккупант здесь Порох. Донецк и Луганск сразу это поняли. Мы бы уже давно стали нормальной страной, если бы не такие закоренелые люди как ты. Пускай и прогнемся Путину. Это все равно лучше чем под западных уродов.

Василь
Василь

Цитата : "Пускай и прогнемся Путину. Это все равно лучше чем под западных уродов

Вот как раз под Путина и не стоит прогибаться . Украиной не кончиться , этот умалишенный имея людские и материальные ресурсы Украины и ее предприятия ракетостроения попрет дальше на страны Европы.

СССРовец
СССРовец

Никуда он не попрет слишком высокий риск и он здравомыслящий человек. Ну так эти предприятия хоть заработают. Люди пойдут на работу и немножечко будут уверены в своем будущем.

Иван
Иван

Украинское ракетостроение одна из не многих отраслей народного хозяйства , которая приносит прибыль стране в виде валюты . Никто без работы не сидит , портфель заказов у южмаша на три года вперед . Меньше смотри кремлядское " Секелев ТВ " . 🙂

СССРовец
СССРовец

А ты меньше смотри УкропСМИ, тебе там наговорят.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: