Жахи важких воєнних часів показали у палаці культури “Корабельний” учасники дитячої театральної студії “Апельсин”


Діти війни… скільки жахів довелось їм пережити! Голод, страх, приниження, поневіряння – це далеко не всі жахи тих важких воєнних часів, які випали на долю маленьких жителів міст і сіл колишьного СРСР.

Гіркота розлуки з близькими, довгі роки чекання своїх батьків, переживання за своїх рідних, віра в краще майбутнє – усе це та багато іншого було відображено 5 травня під час вистави “Діти війни”, яку для жителів Корабельного району продемонстрували учасники дитячої театральної студії “Апельсин” (керівник Звєздова М. О.) Кульбакінського Будинку культури (директор Чвіль З. О.).

Емоції, які переживали глядачі разом із акторами театру, переповнювали душі і серця присутніх. Кожна сцена вистави – особиста сторінка персонажа, ролі яких майстерно та неперевершено зіграли сучасні діти. Не зважаючи на свій вік та виклик часу, артисти змогли передати ту атмосферу, атмосферу воєнного часу. Кожна мізансцена була зіграна майстерно, про що свідчили оплески глядачів та схвальні вигуки “Браво!”

 

Дирекція міського палацу культури “Корабельний” дякує дитячій театральній студії “Апельсин”, її керівникові Марині Звєздовій, директору Кульбакінського БК Зої Чвіль за прекрасну виставу!

Бажаємо усім землякам ніколи не знати гіркоти втрат близьких і розлук, а також вітаємо усіх українців та краян із чудовим і величним святом Великої Перемоги!

Максим Коровай,
заступник директора з культурно-масової діяльності
ММПК «Корабельний»