"Розквітай, переможна весно!" Колектив школи мистецтв Корабельного району подарував миколаївцям незабутнє свято

На світі багато чудових країн,
Але наймиліша, найкраща країна,
Яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, -
Безсмертна моя Україна!

Напередодні Великої дати, з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за підтримки депутата Миколаївської міської ради Владислава Єнтіна, дитяча школа мистецтв №2 подарувала мешканцям та гостям Корабельного району незабутнє свято "Розквітай, переможна весно!"

Дитяча школа мистецтв - це колисанка, яка виховала не одне покоління талановитих дітей, маленьких зірочок, багато з яких знайшли свій шлях на зоряному небосхилі. Цього разу дружний колектив школи вийшов за рамки звичного та влаштував 3-годинний яскравий концерт на сцені, що була встановлена просто на вулиці біля стін свого закладу.

 

 

 

 

 

[do_widget id=text-16]

 

Діти залюбки ділилися із захопленими глядачами емоціями та почуттями, які викликає мистецтво в кожній чутливій душі.

Пісні воєнних років, душевні мелодії, хореографічні композиції, кращі зразки творів світової класики лунали у виконанні юних артистів. Чарівно звучали скрипки, запально розмовляли із присутніми барабани, ніжно співали саксофони… Гучні звуки музики зібрали вдячних глядачів не тільки біля сцени, а й з протилежного боку проспекту, де змогли насолодитися концертом і працівники ринку та крамничок, і звичайні перехожі.

Лілія Заворотня, директор школи мистецтв, зазначила:

"У нас вийшло подарувати людям справжнє свято. Свято душі, творчості, таланту, свято дитинства, щирості. Я наших дітей і педагогів школи відкриваю для себе весь час, скільки тут працюю: настільки діти талановиті, чудові педагоги - просто унікальні..."

За матеріалами Наталії Турухіної

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: