Вихованці Палацу культури “Корабельний” отримали нагороди “Кубка Грації-2017”


Всеукраїнські відкриті змагання зі спортивних танців “Кубок Грації-2017”, що пройшли в обласному Палаці культури 29 квітня у Міжнародний день танцю, залишли багато приємних вражень як у сіддівської колегії, так і серед глядачів.

Клуб спортивного танцю “Елена” міського Палацу культури “Корабельний” поповнив арсенал своїх нагород вагомими досягненнями.

Представлена на розсуд суддів конкурсна програма наших виконавців була різноманітна та яскрава і викликала захоплення. Про це свідчать самі результати. Танцювальна пара у складі Брички Даніїла та Жовнірчик Анастасії, які виступали в категорії “Юніори 1Е”, виборола ІІІ місце у європейській та ІІ місце в латино-американській програмі. А Слободянюк Олександр разом зі своєю партнершою Бричкою Софією посіли І місце у програмі загального заліку, категорія “Ювенали 1Н”.

Такі високі показники – результат щоденних тренувань та наполегливої роботи керівника КСТ “Елена”, людини, закоханої у бально-спортивний танець, професіонала із великим стажем роботи – Олени Михайлівни Заборовської.

Дирекція ММПК “Корабельний” вітає переможців, зиче керівникові наснаги у справі служіння мистецтву та подальших вагомих досягнень, – повідомив заступник директора ПК “Корабельний” Максим Коровай.