“Щебетушки” з Корабельного району отримали гран-прі V Міжнародного фестивалю “KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM”


“Щебетушки” – це найстарша вокальна група величезного колективу “Відлуння” Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району міста Миколаєва.

З 20 по 23 квітня 2017 р. гурт відвідав V Міжнародний фестиваль “KHARKIV INTERNATIONAL SONG FORUM”, який відбувся у м. Харкові, де зібралися талановиті й сильні вокалісти з усієї України.

Дівчата з Миколаєва неодноразово презентували свої творчі досягнення на багатьох Міжнародних пісенних фестивалях та конкурсах і з особистого досвіду знають, що на подібних форумах перемагають кращі серед кращих, найсильніші серед сильних.

Саме тому кожен виступ наших дівчат з гурту «Щебетушки» був яскравим, професійним, з переливами милозвучного багатоголосся, справжнім сценічним дійством, неповторним шоу. Як сказав один з членів журі:
«…Ці номери були просто шедевральними».

До складу поважного журі увійшли: голова журі – Наталія Медведєва, викладач з вокалу багатьох Всеукраїнських телепроектів та шоу, член журі національних відборів учасників на Дитяче Євробачення;
Наталія Коваль – заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор Міжнародного конкурсу сучасної української пісні “МОЛОДА ГАЛИЧИНА”, член журі багатьох європейських фестивалів молодих виконавців популярної пісні; Сергій Грачов – продюсер, аранжувальник, саунд продюсер української “Фабрики зірок -1”, “Фабрики зірок-3” на “Новому каналі”, музичний продюсер телепроекту “Народна зірка” на каналі “Україна”, лідер “Творчої лабораторії Сергія Грачова”; Лена Корнеєва – співачка, композитор, солістка проекту “БРОДВЕЙ-ГОЛІВУД»; Іван Пилипець – співак, народний голос України.

Директорами фестивалю є заслужений артист України Ян Костирко та Анна Полежаєва, вони зробили все від них можливе, щоб фестиваль відбувся на високому рівні та справив незабутне враження на його гостей.

У конкурсній програмі “Щебетушки” виконували пісню Христини Соловій «Тримай» та дебютний номер, над яким дівчата працювали тривалий час з великим задоволенням, — пісню Марії Яремчук «В чистім полі». Ці твори прозвучали у новому, прекрасному оранжуванні, яке приємно вразило журі та зачарувало глядачів.

Наше рідне місто Миколаїв може пишатися, адже судді дуже високо оцінили виступ дівчат, і удостоїли найвищої нагороди фестивалю.

Відчувалась велика конкуренція, адже на фестиваль прибуло більше 150 учасників. Нашим дівчатам було приємно змагатися з сильними виконавцями, були сильні колективи, але наперекір усьому, ми отримали море позитиву та чудових, незабутніх вражень. А найголовніше – це те, що ми стали переможцями цього статусного фестивалю, ми отримали ГРАН-ПРІ!!!!!

Ми щасливі, що досягли такого високого результату та найвищої одностайної оцінки від усіх членів жюрі.

Ми щиро вдячні всій команді та організаторам, які працювали під час фестивалю… А також хочемо висловити слова подяки нашим керівникам, без яких ми б не змогли добитися таких безперечних результатів. “Щебетушки” найкращі!!!!!», – ділиться враженнями учасниця ансамблю Яна Наумович.

За високопрофесійну підготовку учасників, організаторами фестивалю були нагороджені подячним дипломом керівники «Відлуння» – Антоніна та Адріана Шевченко.

Бажаємо гурту «Щебетушки» «Народного художнього колективу» вокального об’єднання «Відлуння» процвітання, подальших досягнень, перемог і визнання в Україні та за кордоном!