КультураОбщество

Вистава «Діти війни» у Палаці культури «Корабельний» не залишить байдужим жодного глядача

Голод, смерть, розлука, жах війни – все це знайде своє відображення у виставі «Діти війни», яка відбудеться 5 травня о 17:30 у Миколаївському міському палаці культури «Корабельний» (проспект Богоявленський, 328).

Поставлена за мотивами творів відомих авторів – Світлани Алексієвич та Анатолія Приставкіна – вистава не залишить байдужим жодного глядача.

ДОВІДКА:

Світлана Алексієвич – білоруська російськомовна письменниця та публіцистка українського походження.

Лауреатка багатьох міжнародних літературних премій. Лауреатка Нобелівської премії з літератури за 2015 рік. Німецьке видання «Німецька Хвиля» назвало її «блискучою майстеркою художньо-документальної прози».

Анатолій Приставкін — лауреат Державної премії СРСР 1988 року в області літератури, мистецтва і архітектури за повість «Ночувала хмаринка золота». За повість «Зозулята» (1989 р.) Приставкін отримав Загальнонімецьку національну премію з дитячої літератури.

У виставі зачіпаються болючі теми життя дітей у роки ІІ світової війни. Атмосферу вічної пам’яті, біль страшного часу війни спробують донести до кожного глядача артисти дитячої театральної студії «Апельсин» Кульбакінського будинку культури.

 «Ми хочемо звернути увагу глядача на таку важливу для кожної людини тему – тему військового дитинства, – зазначила головний режисер вистави Марина Звєздова. – Своїм виступом ми намагатимемося передати присутнім ті переживання, відчуття загартованих та обпалених війною дітей, які втратили своїх рідних та близьких у ті страшні часи».

Жоден глядач, дитина або дорослий, жінка або чоловік не залишаться байдужими після перегляду цієї вистави.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
1 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
пишите статьи на

РУССКОМ ЯЗЫКЕ!!!!

Реклама на сайте
Back to top button