У справі Миколи Романчука суд дослідив докази з відеофайлами

Н. Романчук (фото "Преступности.Нет")

У Центральному районному суді м.Миколаєва продовжено після перерви судовий розгляд кримінального провадження за обвинуваченням колишнього першого заступника Миколаївської облдержадміністрації Миколи Романчука у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.368 КК України.

Провадження розглядається колегією суддів Центрального районного суду м. Миколаєва у складі Володимира Алєйнікова, Олександра Чулупа, під головуванням судді Світлани Скрипченко.

Суд продовжив дослідження письмових доказів, додатками до яких є електронні носії з відеофайлами.

Зокрема було досліджено докази, що стосувались перемовин керівника ТОВ «Е.» з колишнім помічником одного з депутатів Миколаївської обласної ради щодо оформлення документації, необхідної для отримання дозволу на користування надрами.

Наразі у засіданні оголошено перерву до 10.00 год 16 травня 2017 року, повідомила прес-служба Центрального районного суду м.Миколаєва.

Нагадаємо, за версією органу досудового розслідування, екс-посадовець отримав неправомірну вигоди у розмірі 90 тис доларів США від керівника ТОВ «Е.» за сприяння в отриманні спецдозволу на користування надрами, необхідних висновків і погоджень, а також в подальшому неперешкоджанні господарській діяльності товариства.