Экономика

«Ми сконцентровані на залученні провідних портових операторів в українську економіку», — міністр інфраструктури В. Омелян

Міністерство інфраструктури України докладає всіх зусиль, аби найбільші світові портові оператори DP World та Hutchison Ports зайшли в Україну.

Про це в ході ІІ Українського інфраструктурного форуму заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян:

«Ми сконцентровані на залученні провідних портових операторів DP World та Hutchison Ports в українську економіку. І це не загроза, це не фіктивні компанії, а реальні інвестори, які готові вкладати в економіку України сотні мільйонів, а можливо – мільярди доларів інвестицій. І головне – вони змінять Україну, що надважливо».

Володимир Омелян наголосив, що Міністерство інфраструктури ініціювало зміни в автодорожній, морській та авіаційній галузях:

«Створено дорожній фонд, розпочато підготовку децентралізації Укравтодору, стартувала реформа Укрпошти, презентовано програму розвитку ринку електричного транспорту в Україні, включаючи електрокари. Вже з осені цього року найбільший і найдешевший лоукост-перевізник Ryanair буде літати з аеропортів Києва та Львова.

Ми активно продовжуємо роботу з концесійної підготовки в портах, ми очікуємо, що цього року найбільші світові портові оператори DP World та Hutchison Ports зайдуть в два українські порти. Це чіткий сигнал бізнесу з усього світу, що в Україну можна безпечно інвестувати. Ми маємо всі можливості для того, щоб повернути вантажні перевезення на річку, це розвантажить дороги, поверне Дніпру його статус великої та величної транспортної артерії».

Нагадаємо, ми писали: «У нас немає як таких меж». ЄБРР вкладає кошти в кілька проектів в Україні, серед яких і підготовка до концесії ДП «СК «Ольвія».

Связанные статьи

5 комментариев

 1. Готовi вкладати в економiку Укрaïни сотнi мiльйонiв.;- Так как глиноземный вкладывает в Украину и в Николаев .Куй в сраку вкладывает.

  1. «РУСАЛ» навпаки , не вкладає а — ВИТЯГУЄ з України і з Корабельного района зокрема . В Москву мільйони доларів — Корабельному району онкологію .

   1. спасибо нашему правительству !!! и папередникам то — же !!!
    с 2002 года русал обьё*ывает Украину !!
    и ни один «презик» , ни одно » правительство» с «верховной зрадой» вместе взятые не приняли ни одного закона , что бы это искоренить !!
    вот и пользуют «маскали» нгз, Украину, работяг и весь народ Украины …и все в рамках закона !!!
    значит вывод — руководство Украины это устраивает и устраивало !!!

 2. На прикладі подарованого Кучмою МГЗ спостерігаємо як не треба розпоряжатися державною власністю . Наразіі ми не маємо дійсно української влади , інакше Кучма за таке рішення вже сидів би у в’язниці .

 3. ну так кто после этого порося ? яйценюк? трупчинов ? и вся нынешняя «влада» …..они его (кучму) еще и главным переговорщиком сделали ….
  пи*даболы мздобулые …..три года у власти и никуя никакого толку ….

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button