Общество

Суд виправдав обвинуваченого в розгоні майдану екс-начальника міліції м.Миколаєва Олега Шевчука

Суддею Центрального райсуду м. Миколаєва Світланою Скрипченко постановлено вирок Олегу Шевчуку, колишньому начальнику Миколаївського міського управління УМВС України в області.

Відповідно до обвинувального акту, Олег Шевчук обвинувачувався в перевищенні влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що супроводжувалося  насильством або погрозою застосування насильства та в незаконному перешкоджанні організації або проведенню зборів, мітингів, походів і демонстрацій (ч.2 ст. 365, ст. 340 КК України), під час подій восени 2013 року.

Судовий розгляд зазначеного кримінального провадження тривав з червня 2015 року.

Провівши судовий розгляд, дослідивши надані стороною обвинувачення та захисту докази, оцінивши їх в сукупності, суд дійшов висновку того, що жодне з заявлених стороною обвинувачення тверджень щодо винуватості Олега Шевчука не знайшли свого підтвердження.

Це доводиться численими показами свідків та потерпілих, наданих під час судового розгляду, та низкою матеріалів кримінального провадження.

За такого, суд постановив визнати Олега Шевчука невинуватим та виправдати за відсутності у його діях складу злочину, скасувати раніше обраний запобіжний захід у виді особистого зобов’язання, — повідомила прес-служба Центрального районного суду м. Миколаєва.

Связанные статьи

3 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button