КультураОбщество

У бібліотеці для дітей в Корабельному районі відзначили ювілей Володимира Рутківського

18 квітня відзначалося 80 років від дня народження українського прозаїка Володимира Рутківського.

Зацікавити сьогоднішніх школярів сучасною літературою – завдання для бібліотекарів непросте. Однак його легко виконати, маючи в арсеналі якісний матеріал, як, наприклад, творче надбання для дітей та підлітків  Володимира Рутківського.

У життєвій і творчій біографії відомого українського письменника, поета й журналіста  чимало чорних смуг – переслідування, замовчування на батьківщині. І лише на схилі літ – загальне визнання, вшанування численними преміями та нагородами. А найголовніше – письменник нарешті знайшов свого вірного читача.

На полицях бібліотеки-філії для дітей №8 (пр. Корабелів, 12) — чимало  творів Володимира Рутківського, серед яких чільне місце посідає тетралогія під загальною назвою «Джури». Розповідь про геройство та вміння з честю вийти із найскладніших ситуацій козака-характерника Швайки та його юних помічників Грицика та Санька захоплює читача з перших сторінок.

Попри чималий обсяг усі книжки читаються легко до самого кінця. У них йдеться про важливі речі, що сприяють  усвідомленню найважливіших цінностей моралі та етики, що роблять людину душевно багатою і щедрою на добро, порядність, чесність. Вони допомагають виховувати в учнів добро, вміння дружити, бажання наслідувати козацьке благородство, прищеплювати шанобливе ставлення до славного минулого нашого народу.

Разом з бібліотекарями допитливі школярі читали, пізнавали світ і отримали мудру пораду від  лауреата Шевченківської премії Володимира Рутківського, — повідомили в бібліотеці-філії для дітей №8.

Связанные статьи

3 комментариев

  1. Какие молодцы организаторы встречи . Очень здорово , когда дети могут встретится с автором и лично пообщаться .

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button