Поліція Корабельного району шукає свідків двох пограбувань чоловіків

ночное ограбление

15 квітня до Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 28-річний чоловік, який повідомив, що його пограбували.

Так, близько 01:30 год. біля будинку №20/3 по пр. Корабелів до заявника підбіг невідомий, який, вдаривши потерпілого по голові, вихопив із його руки рюкзак, в якому знаходились мобільний телефон і особисті речі.

Крім того, 41-річний мешканець Корабельного району повідомив поліцейських, що 14 квітня о 22:00 год. біля зупинки громадського транспорту по вул. Антонюка (колишній вул. Жукова) двоє незнайомців, застосувавши відносно заявника фізичну силу, відібрали в нього барсетку із мобільним телефоном та особистими документами.

 

Слідчими відділеннями підрозділів розпочаті кримінальні провадження за ознаками чч.1, 2 та 3 ст.186 КК України «Грабіж», санкції яких передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до восьми років. Поліцейські встановлюють винних осіб, – повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

Правоохоронці звертаються до громадян, які стали свідками скоєних злочинів, або володіють інформацією, корисною для слідства, повідомити до територіальних відділів поліції, або за телефоном «102».