“Я – наступний”. Миколаївські активісти запрошують на флешмоб проти розквіту криміналітету

"Я - наступний!"

Миколаївський активіст Олександр Діордієв
запрошує усіх небайдужих приєднатися до акції протесту – флешмобу “Я – наступний”, що відбудеться 18 квітня біля будівлі обласної державної адміністрації, аби вимагати від представників влади взяти на особистий контроль ті питання, через які можуть здійснюватись напади на миколаївців:

“Не так давно ми збирались на Майдані протестувати проти корупції у Миколаївській області та передали звернення Президенту. Що змінилось за цей час? Які успіхи у влади у боротьбі з криміналітетом, якому депутати обларади звітують смсками? Чи позбавлені ці депутати можливості і надалі розкрадати область?

Хоча змінились голова миколаївської ОДА, прокурор, голова МВС та СБУ у Миколаївській області все залишилось як і було. Чому не має видимої роботи поліції та прокуратури? Лише тільки за наполегливою вимогою/ініціативою проукраїнських активістів починають, без бажання, провадити якісь дії.

Більше того, сьогодні єдині з ким криміналітету на вдається домовитись – це активісти.

І відчуваючи свою безкарність, на активістів почали здійснювати напади серед біла дня, на очах у наших дітей.

Очередное покушение: в Николаеве стреляли
в активиста Дениса Барашковского

Два роки боротьби, десятки запитів Дениса, щоб примусити владу реагувати на незаконні дії… І як наслідок – не наведення порядку владою, а напад на нього.

І я хочу сказати, що цей випадок не поодинокий. Деякі випадки ви самі пригадаєте, коли на активістів і волонтерів нападали і про це ставало відомо ЗМІ. Про деякі я дізнався на днях у особистому спілкуванні. Жертвами нападів стають волонтери, активісти, журналісти…

Денису Барашковському пощастило.

Не спокушайте долю. Якщо буде ще один напад – то він буде через вашу бездіяльність. Ми можемо лише здогадуватись про замовників цих нападів, але ми вимагаємо від представників влади взяти на особистий контроль ті питання, через які можуть здійснюватись напади:

– Незаконний автовокзал. Необхідно ввести жорсткий контроль та штрафні санкції з боку Укртрансбезпеки (УТБ), управлінь транспорту області і міста, податкової за відсутність квитків. Жорсткий контроль та штрафні санкції з боку УТБ і поліції за відправлення з міських зупинок та місць не пристосованих для відправлення міжміських автобусів.

– Ініціювати комплексну перевірку Міністерства екології, прокуратури області, профільного управління стосовно тисяч земельних ділянок, які були розпродані на території національного парку “Білобережжя Святослава” на Кінбурнській косі.

– Недопущення проявів сепаратизму в області, захист волонтерів та волонтерської діяльності у Миколаївській області.

Листи з цим зверненням і нашими підписами ми направимо завтра на СБУ області, поліцію, штаб оборони області, який очолює голова миколаївської ОДА. Також ми пропонуємо всім небайдужим городянам підписати це звернення. Я знаю, багато людей вже не вірять у дієвість мирних акцій, але не втрачаємо надію.

Тільки разом зможемо перемогти.

У вівторок, 18-го квітня, о 10:00 під ОДА запрошую приєднатись до флешмобу “Я – наступний”, щоб продемонструвати, що замість одного активіста прийдуть десятки, і що кожен з нас може стати наступною жертвою нападів криміналітету, поки влада не реагує на беззаконня».