Громадські активісти Миколаївщини навчалися правильно отримувати доступ до публічної інформації


12 квітня 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області за участю Громадського Центру з моніторингу дотримання прав людини, ГО “Незалежна соціальна адвокація та правозахист”, діючих моніторів міста Миколаєва спільно з співробітниками Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було проведено лекцію на тему: «Доступ до публічної інформації».

Захід організовано для членів неурядових громадських організацій та громадських діячів.

 

 

В ході заходу було обговорено ключові положення Закону України «Про доступ до публічної інформації». Було розлянуто основні моменти надання інформації на запити про доступ до публічної інформації, підстави для відмови в наданні такої інформації, роз’яснено хід «трискладового тесту», яким варто керуватися під час надання службової інформації на запити.

У заході взяла участь і члени ГО “Незалежна соціальна адвокація та правозахист” з Корабельного району – Світлана Пашкевич та Тетяна Добридник (директор ГО).

Нагадаємо, ми писали: «Чиновники Николаевского горсовета незаконно блокируют доступ к публичной информации», — профсоюз морпорта