Общество

Розбійнику, що забрав гроші у продавчині «Лакомки» в Корабельному, але не визнав своєї вини, присудили 8 років ув’язнення

На початку квітня 2017 року Корабельним районним судом міста Миколаєва винесено вирок за вчинення нападу з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров’я особи, яка зазнала нападу (розбій), вчинене чоловіком, раніше двічі судимим.

В ході судового розгляду встановлено, що 23 жовтня 2016 р., близько 18:30, обвинувачений Матвєйчук І.І. (що має середню спеціальну освіту, непрацюючий та неодружений) зайшов до приміщення торгового павільйону «Лакомка», розташованого по проспекту Богоявленському (біля будинку № 293).

Опинившись в приміщенні павільйону, застосувавши до продавця названого товариства погрозу насильства, небезпечного для життя та здоров’я, що виразилось у демонстрації ножа, Матвєйчук І.І. відкрито заволодів грошовими коштами у сумі 1979 гривень 22 копійки, що зберігались в шухлядці торгового прилавку. Після чого обвинувачений з місця вчинення злочину зник, розпорядившись викраденими грошима на власний розсуд, чим заподіяв товариству матеріальну шкоду на згадану суму.

Продавчиня розповіла, що 23.10.2016 року, близько 18 годин 30 хвилин, до торгового павільйону зайшов молодий чоловік (під час досудового розслідування вона впізнала в ньому Матвєйчука), який звернувся до неї з проханням продати згущене молоко. Вона відвернулась від нього, щоб взяти товар, а, повернувшись, побачила, що обвинувачений тримає в руці ніж, направлений в її бік. Злякавшись за своє життя, жінка не стала зупиняти дії останнього. Обвинувачений, скориставшись цим, зайшов за прилавок та, взявши в шухлядці гроші, вийшов з приміщення торгового павільйону. Продавчиня відразу подзвонила директору, повідомивши про вчинений злочин.

Будучи допитаним в судовому засіданні, обвинувачений вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні не визнавОднак, незважаючи на це, вина обвинуваченого у вчиненні інкримінованого йому кримінального правопорушення була підтверджена іншими дослідженими судом доказами.

Дії обвинуваченого судом кваліфіковані за частиною 2 статті 187 КК України, йому призначене покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років із конфіскацією 1/2 частини належного йому на праві власності майна.

На даний час вирок судді Корабельного райсуду Олени Кутурланової не вступив в законну силу, і протягом 30 днів після його оголошення учасники вправі його оскаржити до апеляційного суду Миколаївської області.

Связанные статьи

2 комментариев

  1. и никто спасибо даже не скажет ОПЕРБЛОКУ Корабельного РУВД за проделанный труд.хоть бы тортом угостили

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button