Общество

Колишній очільник Миколаївської митниці Кріль — в.о. начальника ГУ ДФС області

Виконуючим обов’язки начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області призначено Романа Кріля.

Пріоритетом в своїй діяльності на цій посаді новий керівник визначив подальшу трансформацію ДФС в якісну сервісну службу, яка буде не каральною установою, а партнером бізнесу, — повідомляє Головне управління ДФС у Миколаївській області.

«Державна фіскальна служба на Миколаївщині під моїм керівництвом буде працювати за принципами професійності, порядності, дружнього ставлення до бізнесу та якісного контролю за дотриманням податкового й митного законодавства. Наше головне завдання — змінити сприйняття фіскальної установи в очах людей. З караючого меча держави ми повинні перетворитись на друзів підприємців, які надають їм можливість вчасно, швидко та без зайвих зусиль сплатити необхідні податки та збори», — заявив Роман Кріль.

За його словами, сьогодні в системі ДФС діє більше 40 електронних сервісів.

«Це подання звітності в електронному вигляді, оприлюднення інформації з реєстрів ДФС, отримання витягів, електронний кабінет платника. Важливо, щоб усі вони працювали безперебійно й були доступними підприємцям, які працюють на Миколаївщині. Крім додаткових зручностей, електронні сервіси мінімізують контакти громадянина та чиновника й цим самим знижують корупційні ризики. Проте, як виконуючий обов’язки начальника Миколаївської ДФС я буду діяти жорстко та рішуче, аби викорінити корупцію та вичистити з системи ДФС носіїв корупційної культури. В цьому питанні жодних компромісів бути не може», — пообіцяв Роман Кріль.

Також Роман Кріль наголосив, що одним із основних завдань ДФС вважає допомогу місцевим громадам в досягненні фінансової самостійності.

«Державна фіскальна служба працюватиме для того, аби до бюджетів області, районів, міст і сіл в повній мірі надходили передбачені законами податки і збори.

Зокрема, податок на доходи фізосіб, земельний, акцизний та єдиний податок, податок на прибуток підприємств. Лише за таких умов місцеві громади зможуть якісно виконати свій соціальний контракт й створити людям, які проживають на їх території, комфортні умови для життя. Завдання ДФС — зробити так, аби ці збори надходили вчасно й дозволяли громадам розвиватися», — заявив в.о. начальника Головного управління ДФС у Миколаївській області.

Він підкреслив, що й на новій посаді приділятиме пріоритетну увагу стану справ на Миколаївській митниці.

«Більше року я очолював Миколаївську митницю ДФС й зумів досягти позитивних результатів. Зокрема, в 2016 році вона перерахувала до державної скарбниці платежів на суму 3,8 мільярдів гривень, що на 15,5% більше, ніж в позаминулому році. В торгових операціях між Україною та Євросоюзом Миколаївська митниця увійшла в ТОП-5 за видачою сертифікатів зразка EUR.1 при експорті вітчизняних товарів до ЄС. Ми запровадили низку інноваційних практик. Зокрема, систему «Єдине вікно», яка заощаджує час та зусилля підприємців, мінімізує їх контакти з державними службовцями, що автоматично знижує корупційні ризики.

Як керівник Миколаївської ДФС працюватиму над тим, аби ці досягнення були збережені й розширені. Це важливо ще й тому, що в цьому році половина коштів від перевиконаня митних планів піде на ремонт доріг у Миколаївській області й дозволить модернізувати транспортну інфраструктуру», — відзначив Роман Кріль.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button