Происшествия

У Вітовському районі на ремонті Палацу культури підрядник привласнив 150 тис. грн.

 

У той час, коли багато меценатів підтримують розвиток культури, інші – заробляють на ремонті культурних будівель. Водночас органи прокуратури Миколаївщини вживають рішучі заходи, спрямовані на притягнення до відповідальності таких осіб, які привласнюють та розкрадають бюджетні кошти.

Зокрема, за належного процесуального керівництва Миколаївської місцевої прокуратури № 2 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке здійснювалось Вітовським відділом поліції, за фактом заволодіння бюджетними коштами керівником підрядної організації під час виконання робіт з капітального ремонту покрівлі Палацу культури в смт Воскресенське Вітовського району.

Установлено, що наприкінці 2016 року підрядник, зловживаючи службовим становищем, в акти приймання виконаних робіт вніс недостовірні дані щодо обсягів здійснених робіт по капітальному ремонту покрівлі, тоді як фактично роботи не були завершені в повному обсязі.

Згідно висновку судово-економічної експертизи внаслідок зловживань службової особи завдано збитків бюджету на суму понад 150 тис грн.

Його дії кваліфіковані за ч. 1 ст. 366 та ч.2 ст. 191 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів; заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах, а також повторно).

За вчинене керівнику підрядної організації загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 5 років.

Обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Також у рамках кримінального провадження прокуратурою заявлено до суду позов про відшкодування збитків, заподіяних протиправною діяльністю.

За останній тиждень це 3 кримінальне провадження щодо привласнення бюджетних коштів при проведенні ремонтних робіт, спрямоване до суду. Робота на цьому напрямку не припиняється, — сказано в повідомленні  Миколаївської місцевої прокуратури № 2.

Связанные статьи

Один комментарий

  1. От прокуратуры «рiшучi заходи», а в итоге — все сходит с рук, откупятся. Воровство — норма жизни!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button