Генпрокуратура оголосила в розшук колишніх керівників заводу “Океан”, підозрюваних в розкраданні 1,5 млрд. грн.

ПАО "НСЗ "Океан"

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України за результатами розслідування кримінального провадження за фактом заволодіння майном та доведенням до банкрутства публічного акціонерного товариства «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» на підставі зібраних в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні достатніх доказів повідомлено про підозру двом колишнім керівникам підприємства у вчиненні злочинів, передбачених ст. 219 та ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, групою осіб та доведення підприємства до банкрутства).

Крім цього, в рамках кримінального провадження на підставі зібраних в ході досудового розслідування достатніх доказів повідомлено про підозру одному з арбітражних керуючих (ліквідатору) підприємства та двом керівникам юридичних осіб причетних до незаконного заволодіння майном ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, групою осіб).

Досудовим розслідуванням встановлено, що злочинними діями вказаних осіб ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» спричинено збитки у розмірі 1,5 млрд грн.

Наразі вказаних осіб оголошено у розшук та Печерським районним судом м. Києва надано дозвіл на їх затримання.

На майно підозрюваних на підставі ухвал Печерського районного суду м. Києва накладено арешт.

На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.