Культура

Вихованці Дитячої школи мистецтв, що у Корабельному районі Миколаєва, здобули нові перемоги у численних конкурсах

Надзвичайно плідним та яскравим на події  виявився місяць березень для вихованців Миколаївської Дитячої школи мистецтв №2. Участь та перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах – радість і натхнення для вихованців школи мистецтв. Найяскравіші конкурси і перемоги:

19 березня — відкритий театральний фестиваль «Острови» ( ПК Молодіжний м.Миколаєва) — у номінації «Краща чоловіча роль» перемогу здобув Максименко В’ячеслав (Керівники Анатолій Нікіфоров та Ірина Федоренко) .

24 березня — фестиваль-конкурс ансамблів “Камерата” (м.Полтава) – Ансамбль скрипалів Алли Папаянакі  — ІІІ місце.

Крім отриманого тріумфу від перемоги, вихованці Алли Папаянакі подарували несподіване задоволення всім перебуваючим на залізничному вокзалі. В очікуванні потягу на вокзалі лунала відома мелодія саундтреку до фільму «Пірати Карибського моря» у виконанні ансамбля юних  скрипалів.

25 березня -Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Лиманські зорі» — хореографічний колектив «Перлинка» здобув І місце.

25 березня — Х Регіональний фестиваль-конкурс народного інструментального виконавства «Дивограй» (Миколаївський національний університет ім.В.О.Сухомлинського) — перші місця отримали Попко Марина та Черненко Олексій (викладач Майя Желєзна).

Чекаємо на результати та сподіваємось на перемогу у ХVІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці» у м.Запоріжжя, де взяли участь: ансамбль скрипалів «Камертон» (керівник Ірина Коновалова), дует піаністів (викладач Ірина Мерлюк), Кочубєй Крістіна (викладач Віктор Пляко).ґНаразі триває підбиття підсумків.

Наші щирі вітання хореографічному колективу «Перлинка» — переможцю Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій», який відбувся 31 березня у м.Київ.

Щасливі  переможці отримали спеціальні медалі та дипломи за І і ІІ місце за підписом міністра культури України Євгена Нищука.

Вітаємо учнів, педагогів і батьків з яскравими перемогами! Бажаємо подальших успіхів і здобутків! Сподіваємося, що участь у конкурсах розкрили перед нашими дітьми нові обрії, можливості щодо пізнання себе в мистецтві  та світу!

Дякуємо викладачам за високу  фахову майстерність, за відповідальне ставлення до виховання і навчання учнів, за творчість та активну громадянську позицію!

Адміністрація ДШМ №2

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button