Вихованці Дитячої школи мистецтв, що у Корабельному районі Миколаєва, здобули нові перемоги у численних конкурсах


Надзвичайно плідним та яскравим на події  виявився місяць березень для вихованців Миколаївської Дитячої школи мистецтв №2. Участь та перемоги у всеукраїнських та міжнародних конкурсах – радість і натхнення для вихованців школи мистецтв. Найяскравіші конкурси і перемоги:

19 березня – відкритий театральний фестиваль “Острови” ( ПК Молодіжний м.Миколаєва) – у номінації “Краща чоловіча роль” перемогу здобув Максименко В’ячеслав (Керівники Анатолій Нікіфоров та Ірина Федоренко) .

24 березня – фестиваль-конкурс ансамблів “Камерата” (м.Полтава) – Ансамбль скрипалів Алли Папаянакі  – ІІІ місце.

Крім отриманого тріумфу від перемоги, вихованці Алли Папаянакі подарували несподіване задоволення всім перебуваючим на залізничному вокзалі. В очікуванні потягу на вокзалі лунала відома мелодія саундтреку до фільму «Пірати Карибського моря» у виконанні ансамбля юних  скрипалів.

25 березня -Всеукраїнський фестиваль-конкурс “Лиманські зорі” – хореографічний колектив “Перлинка” здобув І місце.

25 березня – Х Регіональний фестиваль-конкурс народного інструментального виконавства “Дивограй” (Миколаївський національний університет ім.В.О.Сухомлинського) – перші місця отримали Попко Марина та Черненко Олексій (викладач Майя Желєзна).

Чекаємо на результати та сподіваємось на перемогу у ХVІІ Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячого та юнацького виконавського мистецтва “Акорди Хортиці” у м.Запоріжжя, де взяли участь: ансамбль скрипалів “Камертон” (керівник Ірина Коновалова), дует піаністів (викладач Ірина Мерлюк), Кочубєй Крістіна (викладач Віктор Пляко).ґНаразі триває підбиття підсумків.

Наші щирі вітання хореографічному колективу «Перлинка» – переможцю Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій”, який відбувся 31 березня у м.Київ.

Щасливі  переможці отримали спеціальні медалі та дипломи за І і ІІ місце за підписом міністра культури України Євгена Нищука.

Вітаємо учнів, педагогів і батьків з яскравими перемогами! Бажаємо подальших успіхів і здобутків! Сподіваємося, що участь у конкурсах розкрили перед нашими дітьми нові обрії, можливості щодо пізнання себе в мистецтві  та світу!

Дякуємо викладачам за високу  фахову майстерність, за відповідальне ставлення до виховання і навчання учнів, за творчість та активну громадянську позицію!

Адміністрація ДШМ №2