Общество

«В школах долатимуть репетиторство вчителів», – міністр освіти та науки України

У школах долатимуть таке явище, як репетиторство, коли вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином стимулюючи додаткові заняття.

Про це на прес-конференції 27 березня сказала міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

«Ми працюємо і з батьківським організаціями, щоб це вчасно виявляти. Ми розуміємо, що тут потрібно працювати над підвищенням соціального статусу вчителя. І те, що ми просунули в цьому році по єдиній тарифній сітці, підняли на два тарифні розряди соціальний статус вчителя, а також загальне підняття заробітної плати вчителів на 50%, – це є той крок назустріч учителеві», – сказала Гриневич.

Також щоб запобігти неналежному використанню коштів, які виділяються навчальним закладам, а також зловживанню батьківськими внесками у законі «Про освіту» закладено норму, згідно з якою заклади мусять оприлюднювати інформацію про свої видатки.

«У проекті закону про освіту, який ухвалений у першому читанні, ми записали обов’язкову норму для кожного навчального закладу України публікувати на своїх інтернет-сторінках чіткий звіт про їхні доходи як з бюджетних джерел, так і від батьків, і їхні видатки, і тому все стане прозорим і зрозумілим, і батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей цей навчальний заклад і на що саме отримав з бюджетів — як державного, так і місцевого рівня», – сказала Гриневич.

life.pravda.com.ua

Связанные статьи

2 комментариев

  1. вы полицаям дайте зарплату учителя, а учителям зарплату полицаев… А ещё лчше депутатскую зарплату…

  2. «. І те, що ми просунули в цьому році по єдиній тарифній сітці, підняли на два тарифні розряди соціальний статус вчителя, а також загальне підняття заробітної плати вчителів на 50%, – це є той крок назустріч учителеві»
    это не крок а галимый [censored] Долоровый эквивалент зарплаты учителя при яныке в двое, если не втрое выше ))) расслабте рот.
    «Ми працюємо і з батьківським організаціями, щоб це вчасно виявляти.» — ахахахахахахаха. мы боремся с нелегальным алкоголем. мы уже заручились поддержкой Аль Капоне.
    какие же вы смешные

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button