"Пробне тестування ЗНО відбудеться у квітні", - начальник Миколаївського управління освіти

У квітні пройде пробна сесія зовнішнього незалежного оцінювання випускників старшої школи. Про це в ефірі ТРК «МАРТ» розповіла начальник міського управління освіти Ганна Деркач, - передає відділ інформаційного забезпечення міської ради.

- 1 квітня відбудеться пробне тестування з української мови та літератури, 8 квітня відбудеться тестування з інших навчальних предметів. Тобто той, хто зареєструвався на пробне тестування, має можливість здати пробні іспити з двох навчальних предметів. Цього року за дванадцятьма  предметами можуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання наші випускники. Запрошення на пункт тестування ті, хто зареєструвався, зможуть отримати на свою персональну сторінку, - сказала Ганна Деркач.

Як зазначила начальник управління освіти, таке пробне тестування дасть можливість випускникам перевірити свій рівень навчальних досягнень, зрозуміти, наскільки вони готові до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

- Хочу підкреслити, що скористатися результатами пробного тестування випускники старшої школи не мають можливості, вони не враховуються при вступі до вищого навчального закладу. Крім того, реєстрація на пробне тестування не є автоматичною реєстрацією на зовнішнє незалежне оцінювання, адже це зовсім різні іспити. Про це усе мають пам'ятати, - додала Анна Деркач.

Основна ж сесія ЗНО розпочнеться у травні. Триватиме вона з 23 травня по 16 червня. Її результати будуть враховуватися при вступі до ВНЗ.

- Результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з трьох предметів: української мови та літератури, математики або історії України, третього предмета на вибір випускника, будуть зараховані як державна підсумкова атестація, - сказала керівник управління освіти Ганна Деркач.

Вона також зазначила, що 26 травня у Миколаєві пройде загальноміське свято випускників, а 29 травня в школах пролунає останній дзвінок.

Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: