Общество

Убивцю молодої жінки та ґвалтівника її малолітньої доньки засуджено до довічного позбавлення волі

За принципової позиції Миколаївської місцевої прокуратури №1 за убивство молодої жінки та зґвалтування її малолітньої доньки мешканця міста Миколаєва засуджено до довічного позбавлення волі.

…У березні 2016 року чоловік 1968 року народження, запросив до орендованої квартири по вул. Пограничній у місті Миколаєві свою колишню співмешканку 1985 року народження та її 7-річну доньку.

У ході конфлікту, що виник на побутовому підґрунті «нелюд», будучи у стані алкогольного сп’яніння, спочатку убив жінку, а потім, з метою приховати цей злочин, намагався убити і її доньку, але не довів свій умисел до кінця, так як дівчинка прикинулася мертвою.

У подальшому злочинець зрозумівши, що дівчинка жива, передумав її убивати та зґвалтував її.

Досудовим розслідуванням також встановлено, що указаний злочинець раніше уже був судимий за скоєння зґвалтування та відбув покарання у місцях несвободи.

Незважаючи на те, що під час судового розгляду зловмисник свою провину у скоєних злочинах не визнав, державним обвинуваченням, на підставі зібраних доказів, її доведено у повному обсязі та орієнтовано суд на призначення злочинцю максимальної міри покарання – довічного позбавлення волі.

Підтримавши принципову позицію прокурора, 09.03.2017 колегією суддів Заводського районного суду м. Миколаєва вказану особу визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених п. 4 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство вчинене з особливою жорстокістю), ч. 2 ст. 15  п.п. 1, 2, 9, 13 ч. 2 ст. 115 закінчений замах на умисне вбивство двох осіб, малолітньої дитини  з метою приховання іншого злочину, вчинене особою яка раніше вчинила умисне вбивство),  ч. 3 ст. 153 (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану щодо малолітньої) та ч. 4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої) Кримінального кодексу України та призначено покарання у виді довічного позбавлення волі.

За інформацією Миколаївської місцевої прокуратури № 1

0 0 голос
Оцените новость
Реклама на сайте

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
2 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
За справедливость

Такой твари не пожизненное ,а смертная казнь Нада…свести две сосны за ноги привязать и отпустить,что б такую сволочь разорвало и другим не повадно было детей трогать

Егоза

Яйца гадине отрезать и на рудники,на адскитяжёлый труд!..пожизненное дали и что теперь?..будет жить себе,сволочь,а все граждане ,своими налоговыми сборами,кормите его и поите..

Реклама на сайте
Back to top button